4 powody, dla których warto zatrudnić konsultanta ślubnego!

Pamiętacie romantyczną opowieść „The Wedding Planner” z Jennifer Lopez w roli głównej? Grana przez nią Mary to zakręcona konsultantka ślubów, która stale odhacza daty wyprawionych przez siebie uroczystości. Nie ma dla niej sytuacji bez wyjścia i spokojnie poradzi sobie z każdym, nawet najmniejszym ślubnym problemem. Może warto, więc poszukać własnego konsultanta i zasięgnąć weselnych porad? Przekonamy was, że ma to sens!

Jeszcze całkiem niedawno, za czasów naszych dziadków czy nawet rodziców nie do pomyślenia było zlecenie zaślubin obcej osobie. Wszystko odbywało się zgodnie z tradycją, podobne rozwiązania nawet nie wchodziły w grę. Obecnie jednak  coraz więcej par decyduje się powierzyć ten najważniejszy dzień w życiu osobie, która jest  perfekcyjnie zorientowana w branży ślubnej. Nic dziwnego, moda idzie z duchem czasu, zagraniczne trendy przenikają do naszej kultury, a co najważniejsze nie są jedynie banalną komedią jaką fundują nam odbiorniki telewizyjne. Jeśli więc chcecie, aby wasz ślub był zapięty na ostatni guzik, recepta jest prosta! Wystraczy skorzystać  z  usług specjalisty. A oto kilka mocnych powodów, dla których naprawdę warto.

źródło: https://www.instagram.com/brideside.weddingplanner/

Oszczędność czasu

Głównym powodem dla którego wielu ludzi decyduje się na takie rozwiązanie jest przede wszystkim oszczędność czasu. Jak wiadomo, każdy ma swoje codzienne obowiązki i ani myśli dokładać sobie dodatkowych zadań, a tym bardziej ścigać się czasem. Organizator natychmiast upora się z wyborem fotografa, wynajęciem sali weselnej czy zamówieniem pysznego tortu.

Wewnętrzny spokój

Wewnętrzny spokój to również ważna kwestia. Samopoczucie panny młodej podczas uroczystości będzie znacznie lepsze, jeśli w ostatnich dniach „wolności” zamiast zaprzątać sobie głowę przedślubnymi przygotowaniami, będzie rozkoszować się na upiększających zabiegach kosmetycznych w spa.

Nieoczekiwane kłopoty, konferansjer który utknął w korku, czy kapryśna pogoda która zepsuła plany? Konsultant ślubny jest przygotowany na każdą ewentualność. Jego kreatywne myślenie i opanowanie w stresujących sytuacjach jest niemałym wybawieniem dla młodej pary. Jego łatwość improwizacji może okazać się tu kluczem do sukcesu.
źródło: https://www.instagram.com/sunnieheers/

Znawca trendów ślubnych

Jeśli nie wiecie , jakie dekoracje mieszczą się w najnowszych trendach lub jaki kolor wiązanki ślubnej jest ostatnim krzykiem mody. Bez obaw, specjalista rozwieje wszelkie wasze wątpliwości. Dzięki niemu ceremonia zyska modną i stylową oprawę. Odwieczny dylemat wyboru orkiestry, dj’a, a może solowej wokalistki, również nie będzie dla was problemem. Organizator znajdzie najlepszą opcję dopasowaną do ogólnej stylistyki wesela.

źródło: https://www.instagram.com/theweddingplanner_ido/

Niższe koszty wesela

Ekspert ślubny to też doskonały negocjator. Jest znakomicie obeznany w tej branży, posiada wiele cennych kontaktów, a co za tym idzie niższe koszty uroczystości gwarantowane!

źródło: https://www.instagram.com/theweddingplanner_ido/

Jeżeli nadal nie przekonały was powyższe argumenty, to z pewnością nakłoni was ten ostatni. Warto zastanowić się, czy inwestycja w masę książkowych poradników pt. „Jak zaplanować ślub od A do Z”, które i tak po ślubie będą kurzyć się na półkach jest nam potrzebna. Wszystkie przydatne informacje  konsultant ślubny ma przecież w jednym palcu!

zdjęcie główne: https://www.instagram.com/akademiawytwornislubow/

Komentarze

Komentarze