Site icon Dziecko i Figura

5-LATKA została matką! Tak WYGLĄDAŁO DZIECKO po porodzie

najmłodsza matka

Pixabay

Najmłodsza matka w historii medycyny to Lina Medina. W dniu porodu miała zaledwie 5 lat, a dokładnie 5 lat, 7 miesięcy i 21 dni.

Ojciec Liny zauważył, że 5-letnia dziewczynka ma dziwnie wypukły brzuch. Mężczyzna był przekonany, że córka jest chora. Podejrzewał, że w jej organizmie rozwinął się nowotwór.

Dlatego też zawiózł dziecko do szpitala, a tam okazało się, że dziewczynka spodziewa się dziecka. Była już w 7 miesiącu ciąży, bo dziecko zostało poczęte, kiedy miała 4 lata i 10 miesięcy.

Lekarze przeprowadzili poród drogą cesarskiego cięcia. Dziewczynka urodziła synka 14 maja 1939 roku. Chłopiec ważył 2700 gramów i otrzymał imię Gerardo.

Dziecko nie od razu dowiedziało się, kto jest jego biologiczną mamą. Do 10. roku życia chłopczyk myślał, że Lina to jego siostra.

Kto był ojcem dziecka? Nie wiadomo. Podejrzewano o to zarówno ojca Liny, jak i jej braci, ale podejrzenia te okazały się niesłuszne. Jednakże najpewniej ciąża była efektem gwałtu, które miały miejsce wówczas w peruwiańskich wioskach.

Dziewczynka przedwcześnie zaczęła dojrzewać, tzn. miesiączkowała już od 3. roku życia.

The Sun

Zobacz też: OSZUKAŁA lekarzy, żeby zajść w ciążę. Po porodzie WYBUCHŁ SKANDAL!

Źródło: Wikipedia
Źródło zdjęcia: thesun.co.uk

Komentarze

Komentarze

Exit mobile version