Site icon Dziecko i Figura

Agnieszka Włodarczyk wyprowadza się z Polski? Powodem jest jej SYN!

Od 2020 r. znaczną część każdego roku Agnieszka Włodarczyk przebywa poza Polską. Teraz aktorka i celebrytka zamierza na stałe się wyprowadzić.

Wszystko zaczęło się w czasie pandemii koronawirusa. To wtedy Agnieszka Włodarczyk związała się z Robertem Karasiem i wyjechała z Polski na kilka miesięcy. W kolejnych latach – w związku z treningami triatlonisty – takich wyjazdów było kilka w roku. W międzyczasie urodził się ich synek Milan (ur. lipiec 2021) i to dla niego chcą się przeprowadzić na stałe.

Jaki kraj wybrali?

 

https://www.instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial/

 

W wywiadzie dla „Rewii” Włodarczyk zdradziła swoje plany i stwierdziła:

 

Chciałabym, aby nasz syn wychowywał się w spokojnym, przyjaznym i bezpiecznym kraju. Tutaj tak właśnie jest*

 

Co ciekawe, tym bezpiecznym krajem mają być Zjednoczone Emiraty Arabskie. Włodarczyk z rodziną do Dubaju wyjechała w październiku 2023 r. Aktorka jest zachwycona tym miastem, jednak internauci uświadamiali ją, że w Dubaju wcale nie jest tak „różowo”.

 

Najwyraźniej jednak nie przekonali Agnieszki Włodarczyk, bo to właśnie tam wzięła ślub z Robertem Karasiem. I to tam planują zamieskzać na stałe:

 

Para wynajęła mieszkanie w Dubaju i planuje przenieść się tam na stałe. Uznali, że Zjednoczone Emiraty Arabskie to znakomite miejsce do wychowywania 2,5-letniego synka Milana. Na decyzję o przeprowadzce miała też ogromny wpływ chęć przebywania jak najwięcej czasu razem.

– podaje Super Express.

 

Warto też zauważyć, że Włodarczyk w ostatnich latach nie gra w żadnych filmach, a zarabia jako influencerka. Tym samym zmiana miejsca zamieszkania nie jest dla niej problemem.

 

*cyt. za se.pl

Komentarze

Komentarze

Exit mobile version