Aktorka z serialu z TVP znaleziona MARTWA! Pływała w jeziorze.

Policja potwierdza. Znaleziono ciało aktorki Nai Riviery. Gwiazda zaginęła w zeszłym tygodniu.

Jak poinformował amerykański portal TMZ.com, ciało Nai Rivery znaleziono w jeziorze Piru. Poszukiwania aktorki rozpoczęto w środę. Gwiazda pływała po jeziorze łódką wraz z 4-letnim synem. Pływając w jeziorze nagle zniknęła pod wodą – wynika z relacji jej syna. Aktorka miała tylko 33 lata.

Policja hrabstwa Ventura poinformowala, że w jeziorze Ventura zostało znalezione ciało kobiety. Według źródeł portalu TMZ.com To ciało aktorki znanej z serialu „Glee”. Wiadomość ma zostać oficjalnie przekazana na jutrzejszej konferencji prasowej.

Podczas piątkowej konferencji prasowej przedstawiciel biura szeryfa, Eric Buschow, powiedział, że widoczność na jeziorze Piru była bardzo ograniczona.— Jest tam mnóstwo drzew i roślin, przez które musimy się przebić. (…) Jeśli ciało zaplątało się w coś pod wodą, może nigdy się nie wyłonić — zaznaczył sierżant Kevin Donoghue podczas wywiadu dla „People”. Dodał także, że poszukiwania prowadzono w zasadzie tylko poprzez dotyk. Widoczność była praktycznie zerowa.

Fatum Glee

13 lipca 2013 roku odnaleziono zwłoki aktora Cory’ego Monteitha. W „Glee” odgrywał jedną  głównych ról. Gwiazdor zmarł w wyniku przedawkowania narkotyków. Aktor walczył ze swoim nałogiem od wielu lat. Jego matka wysyłała go na kuracje odwykowe dwukrotnie –  kiedy miał 15 oraz 19 lat. Z kolei w 2018 roku samobójstwo popełnił inny aktor serialu – Mark Salling. Wcześniej został oskarżony o posiadanie dziecięcej pornografii. Nie doczekał on jednak wyroku. Ten zapadłby sześć tygodni po jego samobójstwie.

Komentarze

Komentarze