Site icon Dziecko i Figura

Biedronka, Lidl… NOWE GODZINY otwarcia po świętach! Co się zmieniło?

Biedronka

IG

W związku z ograniczeniami spowodowanymi epidemią koronawirusa, wiele sklepów zdecydowało się na zmianę godzin otwarcia. Przed świętami Wielkiej Nocy, niektóre dyskonty były czynne nawet całą dobę! Co się zmieniło po świętach? Sprawdź!

Obostrzenia dotyczące sklepów

Od tego miesiąca zaczęły obowiązywać  nowe obostrzenia w związku z epidemią koronawirusa. Obecnie w sklepach może przebywać maksymalnie trzy razy tyle klientów, ile jest kas. Przykładowo, w sklepie z pięcioma kasami, może przebywać 15 osób. Należy również pamiętać o zachowaniu odległości dwóch metrów między osobami stojącymi w kolejkach.

Czytaj też: Kiedy skończy się pandemia koronawirusa? Krzysztof Jackowski PODAŁ DATĘ!

Co z godzinami otwarcia?

Po świętach Biedronka wraca do wydłużonych godzin pracy. Większość sklepów tej sieci będzie otwarta od 6:00 do 24:00. Niektóre placówki, będą jednak czynne całą dobę, czyli tak, jak to miało miejsce przed świętami.

Większość sklepów Lidl będzie otwarta w godzinach 6:00-24:00. Część z nich pozostanie natomiast otwarta całodobowo, z przerwą w godzinach 3:00-4:00.

Co z pozostałymi sklepami?

Sklepy sieci Netto będą pracowały tak, jak dawniej, czyli w godzinach od 7:00 do 21:00. Jeżeli zaś chodzi o markety Kaufland, to będą one otwarte w godzinach 7:00-22:00, zaś Dino – 6:30-22:00.

Poszczególne sklepy Carrefour może mieć różne godziny otwarcia, ale zazwyczaj będzie to 6:30-23:00. Jeżeli chodzi o sklepy Tesco, należy sprawdzać informacje dla danej lokalizacji, ponieważ mają one różne godziny otwarcia. Sklepy Aldi będą przyjmować swoich klientów w godzinach 6.00-22.00.

Czytaj też: ZŁE wieści na temat koronawirusa! Powróci z JESZCZE większą siłą już w…

Źródło: Wprost

Zdjęcia: Unsplash, Instagram

Komentarze

Komentarze

Exit mobile version