Site icon Dziecko i Figura

Blanka Lipińska zabrała głos w sprawie protestów! Przy okazji opublikowała półnagie zdjęcie!

Blanka Lipińska znowu zaskoczyła fanów. Wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym siedzi półnaga na podłodze. To jednak nie wszystko! Blanka postanowiła zabrać głos w sprawie…

Na zdjęciu, które jest czarno-białe, Blanka siedzi na podłodze. Ma zupełnie gołe nogi. Nie wiadomo, czy założyła majtki. Ubrała długą koszulę. Na głowie ma kapelusz. Do fotografii Blanka dołączyła wpis na temat ostatnich wydarzeń, związanych z przepisami w sprawie aborcji.

– Mówią o nas „słaba płeć”…
Chcą byśmy były kobiece, eteryczne, seksowne, a jednocześnie skromne, z klasą, powściągliwe, heroiczne, niewulgarne, opiekuńcze, kochające, zadbane….
I wszystko super ! Możemy…
Pod warunkiem, że dostaniemy PRZESTRZEŃ, PRAWO i BEZPIECZEŃSTWO by takie być! – napisała.

Pisarka poparła więc protesty kobiet, które domagają się przywrócenia poprzedniego ładu prawnego. Decyzja Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji jest dla nich nieakceptowalna.

Trzeba przyznać, że na zdjęciu Blanka wygląda nieziemsko. Fotografia jest tajemnicza, ale jednocześnie niezwykle zmysłowa.

Co na to fani Blanki?

Piękne zdjęcie

Go Girl

Woman power!

Fot. Instagram

Blanka Lipińska jest pisarką. Zadebiutowała powieścią „365” dni, którą napisała w 2014 roku. Książka została wydana w 2018 roku, stając się bestsellerem. Następnie ukazała się jej kontynuacja pt. „Ten dzień”. W 2019 roku wydano „Kolejne 365 dni”. Powstał też film na podstawie pierwszej części książki.

Blanka była również prowadzącą reality-show „Tylko jeden” w Polsacie.

Zobacz także: Rząd ma nowy plan pomocy niepełnosprawnym dzieciom. Szykują się OGROMNE zmiany!

Fot. Instagram

Komentarze

Komentarze

Exit mobile version