Site icon Dziecko i Figura

CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA! Sprawdź co mówią o Tobie ozdoby świąteczne?

Czy jesteś beztroską wielbicielką kiczu lub perfekcyjną księżniczką? Przeczytaj, co Twoje świąteczne ozdoby mówią o Tobie …

Jeśli zamieniasz dom w leśne królestwo

Jeśli upiększasz swój salon świątecznym drzewkiem prosto z lasu, a z sufitu zwisają świeże girlandy choinkowych dekoracji to jesteś tradycjonalistą. Cenisz świąteczne zwyczaje, przygotowujesz Wigilie dla swojej rodziny i siedzisz w fotelu obok trzaskającego ognia popijając grzane wino i chrupiąc pierniczki w nocy.

Jeśli kochasz dziwaczne świąteczne ciekawostki

Masz ogromny apetyt na życie i wykorzystasz święta Bożego Narodzenia jako okazję do rozwinięcia swoich umiejętności związanych z modą – śpiewające zabawki reniferów nie zrobią na Tobie wrażenia, jeśli nie są naturalnej wielkości. Wśród Twojej niezwykłej kolekcji mebli pojawią się dziergane choinki i świetlne instalacje w kształcie żyrafy z prezentami. Prawdziwy pingwin na balkonie? Czemu nie!:)

Jeśli uwielbiasz blichtr i styl glam

Ostentacyjne i ekstrawaganckie dekoracje w eleganckim połysku i metaliku dotrą niebawem do Twojego monochromatycznego domu. Jesteś super elegancka i taka wspaniała. Będziesz oczekiwała spotkania śmietanki towarzyskiej przy koktajlach i półmiskach z kanapeczkami.

Jeśli zjadasz zęby na świątecznym wieńcu

Czy masz już ogromny wieniec wypełniony cynamonowymi pałeczkami i przyprawionymi owocami zwisającymi z dekadenckiego łuku? To otwarte ramię-powitanie oznacza, że ​​uwielbiasz gościć całą rodzinę i przyjaciół na Boże Narodzenie. Będziesz oczekiwała tony gości, których uraczysz toną jedzenia, ciasteczek i słodkiego kompotu!

Jeśli uważasz, że mniej znaczy więcej

Prosty i skromny – nie rozumiesz zamieszania wywołanego ozdobami choinkowych i nie znasz nic gorszego niż gigantyczne drzewo na środku salonu, które robi bałagan. Miłośnicy skandynawskiego stylu będą wybierać małe, świąteczne ozdoby z gałązek  i kilka bombek rozsianych po alternatywnych wieńcach. Wybierzesz wieczór przy winie w restauracji niż świąteczny seans filmowy pod polarowym kocem.

Jeśli lubisz ręcznie wykonane ozdoby

Masz dzieci. Jesteście dumnymi rodzicami, którzy uwielbiają wypełniać dom uroczymi bibelotami zrobionymi z miłością przez Wasze dzieci w szkole i domu. Portrety Rudolfa, listy do Świętego Mikołaja, niekończące się girlandy z papierowych łańcuchów i fantazyjne umiejętności origami wypełniają Twój dom w tym świątecznym okresie.

Jeśli kochasz święta Bożego Narodzenia

Jesteś wesołym, beztroskim typem, który nie ma planów aż do Wigilii, bo kochasz trochę spontaniczności. Korzystając z okazji dekorowania tego sezonu, możesz ubrać swój dom w nowości, które zebrałaś podczas swoich podróży – więcej cekinów, więcej blasku, więcej kolorów, proszę. Podobnie jak w przypadku dekorowania, nie traktujesz Bożego Narodzenia zbyt poważnie i wykorzystujesz je do  radosnego relaksu z przyjaciółmi.

DB

Źródło: idealhome.co.uk

Komentarze

Komentarze

Exit mobile version