Dziecko i Figura

Główna

Brak seksu RUJNUJE ORGANIZM. Ta CHOROBA ma własną NAZWĘ

choroba wdowia, zespół Kehrera

Seks jest zdrowy. Ma pozytywny wpływ na kondycję organizmu i układ krążenia. Ponadto redukuje stres i łagodzi dolegliwości bólowe. Po odbytym stosunku płciowym lepiej śpimy. Jego brak ma niekorzystny wpływ na stan naszego zdrowia.

Rezygnacja lub przerwa w uprawianiu seksu negatywnie oddziałuje na organizmy kobiet i mężczyzn. Szczególnie to panie są narażone na wystąpienie zespołu Kehrera.

Jaka jest istota tej choroby? Jest to pobudzenie seksualne bez możliwości zaspokojenia. Nazywa się ją wdowią. Zazwyczaj dotyka ona pań, które nie mają partnerów, jak również tych, których towarzysze życia zmarli, wyjeżdżają do pracy za granicę.

Choroba wdowia to nie tylko efekt braku seksu spowodowanego rozłąką. Mogą do niej doprowadzić nieporozumienia między partnerami albo problemy, takie jak zaburzenia wzwodu.

Zespół Kehrera nosi nazwę choroby 5 objawów. Są to: hemoroidy, dolegliwości bólowe w dolnej części brzucha, świąd okolic intymnych kobiety, nieregularne cykle miesiączkowe i zgrubienie więzadeł krzyżowo-macicznych.

Jak leczyć chorobę wdowią? Konieczna jest wizyta u ginekologa i seksuologa. Powinni się do nich wybrać zarówno kobieta, jak i mężczyzna.

Zobacz też: Oto CO SIĘ STANIE z Twoim ciałem, gdy na pół roku ZREZYGNUJESZ Z SEKSU. Sprawdź

Źródło: poradnikzdrowie.pl
Źródło zdjęcia: unsplash.pl


  
Wyżej