Brzuch kobiety spuchł do nienormalnych rozmiarów z powodu tajemniczej choroby

Brzuch mieszkanki chińskiej prowincji Guizhou spuchł do nienormalnych rozmiarów z powodu tajemniczej choroby. Według Daily Mail, brzuch kobiety nadal puchnie i nikt nie wie, co jej jest.

Jej brzuch waży już 20 kilogramów

Huang Guoxian, 36-letnia matka dwójki dzieci, twierdzi, że jej brzuch waży 20 kilogramów i stale rośnie. Kobieta postanowiła zwrócić się o pomoc do lekarzy, gdyż nieznana choroba uniemożliwia jej spanie, chodzenie oraz opiekę nad synem i córką. Z powodu olbrzymiego brzucha kobieta jest często mylona z kobietą w ciąży.

Lekarze nie wiedzą, co jej jest

Brzuch Guoxian zaczął rosnąć dwa lata temu z nieznanych przyczyn. Stan zapalny sprawiał kobiecie ból, ale po zażyciu przepisanych przez lekarzy leków ból ustąpił. Chinka trafiała do różnych szpitali na leczenie. Testy wykazały, że cierpi albo na marskość wątroby, albo na raka jajnika lub nieprawidłowe gromadzenie się płynów w jamie brzusznej i klatce piersiowej. Jednak lekarze nie mogą określić dokładnej przyczyny jej stanu.

Czytaj też: Czy ból brzucha może być objawem śmiertelnej choroby?

brzuch
DM

Dziwny stan

Lekarze próbowali usunąć płyn z jej brzucha, ale gdy tylko operacja dobiegła końca, brzuch zaczął się ponownie rozszerzać. Według jednego z lekarzy, który ją badał, Chinka ma łagodną zmianę nowotworową. Miejscowy szpital jest gotowy do podjęcia leczenia Guoxian. Według wstępnych szacunków operacja będzie ją kosztować ją 30 tys. juanów. Kobieta ma nadzieję zebrać tę kwotę poprzez darowizny.

Źródło: Daily Mail

Zdjęcie: Daily Mail

Komentarze

Komentarze