Site icon Dziecko i Figura

Chcesz, aby mężczyzna oszalał na Twoim punkcie! Oto niezawodny sposób

długość seksu, ile trwa seks, przeciętny seks, długość stosunku płciowego

Chcesz, aby mężczyzna oszalał na Twoim punkcie! Oto niezawodny sposób. Czy wiedziałaś, że jednym z niezawodnych sposobów uwodzenia mężczyzn jest styl i sposób ubierania ?

Zdajemy sobie sprawę, że piżamka i wygodne dresy to ulubiony strój kobiet, jednak taki widok nie pociąga mężczyzny. Jeśli chcesz żeby twój ukochany znowu oszalał na twoim punkcie, przyłóż więcej wagi do tego, co na siebie zakładasz.

Mężczyźni uwielbiają kobiety noszące buty na wysokich obcasach. 

„Noszenie szpilek ma jeszcze inne korzyści. Łydki wydają się smuklejsze, a nasz chód staje się lekko kołyszący, co jest seksowne. Poza tym, jak donoszą naukowcy, wysokie obcasy wzmacniają mięśnie łonowo guziczne, które odpowiadają za odczuwanie satysfakcji seksualnej. Ortopedzi co prawda coś marudzą o złym wpływie szpilek na kręgosłup, ale o to się będziemy martwić później”- przekonują specjaliści Women’s Health.

Załóż na siebie coś eleganckiego, a zarazem seksownego

Jeśli rzadko nosisz sukienki, postaraj się porzucić swoje stare nawyki i jak najszybciej wskocz w ubranie, które podkreśli twoją talię i seksapil.

Zapach

Nie musisz mieć kilkunastu flakonów perfum. Warto zainwestować w jedne, ulubione, w których będziesz czuła się najlepiej. Zapachy potrafią niesamowicie podkręcić fantazję mężczyzn. Dobrze dobrane perfumy mogą szybko wzbudzić pożądany stan emocjonalny, łącznie z pobudzeniem seksualnym.

Źródło: Mężczyzna od A do Z, Women’s Health

Zobacz też: TEN SKŁADNIK PALI TŁUSZCZ JAK SZALONY! Koniecznie włącz go do swojej diety

Komentarze

Komentarze

Exit mobile version