Córka Pauliny Młynarskiej POŚLUBIŁA KOBIETĘ? Kiedy wesele?

Paulina Młynarska ma od niedawna „córkową” o imieniu Dominika. Co na to aktorka?

Alicja Nauman jest owocem pierwszego małżeństwa Pauliny Młynarskiej, wnuczką nieżyjącego już Wojciecha Młynarskiego. Dziewczyna nie tylko słynie z tego, że ma niebanalny look i jest zapaloną aktywistką, ale też z tego, że gorąco wspiera środowiska LGBT. I jak się okazuje nie bez powodu. Jak donosi Super Express, córka Młynarskiej zmieniła właśnie stan cywilny i wzięła ślub z tajemniczą kobietą o imieniu Dominika. Na InstaStories Nauman możemy zobaczyć zdjęcie ślubne, na którym 27-latka pozuje w koronkowej sukni ślubnej a jej wybranka w ciemnozielonym garniturze. Twarze dziewczyn zostały zakryte żółtą gwiazdką.

Mimo iż wiele osób podejrzewało, że to tylko kolejny performance artystyczny Alicji (w ubiegłym roku policja spisała ją podczas performance’u pod Sejmem, gdzie Nauman „odprawiała tęczowe egzorcyzmy”), zdjęcia rzeczywiście przedstawiają moment zaślubin. Warto tu jednak sprecyzować, że dziewczyny w rzeczywistości nie wzięły ślubu, tylko zawarły rejestrowany związek partnerski. Wiadomo też, że ceremonia odbyła się w Londynie, gdzie córka Młynarskiej uczęszcza do tamtejszej London Contemporary Dance School.

Przeczytaj też: Rafał TRZASKOWSKI podpisał „Deklarację LGBT”! Przeczytaj, co GROZI naszym DZIECIOM!

Aktorka podobno jest zachwycona swoją „córkową”. Kolejnym krokiem w życiu zakochanych w sobie dziewczyn ma być wesele.

„Szukamy miejsca na przyjęcie weselne na 24 osoby. To bardzo spontaniczne i dzikie! Pomóżcie nam! Nie mamy dużego budżetu, nazwałabym go raczej małym, ale jesteśmy ludźmi pełnymi miłości i entuzjazmu. (…) Polscy znajomi, bez obaw: w Warszawie też zorganizujemy wesele. Już w przyszłym roku!” – napisała na swoim Facebooku córka Pauliny Młynarskiej.

Świeżo upieczonej parze życzymy dużo szczęścia i miłości we wszystkich kolorach tęczy!

Zobacz też: Książę William odpowiada jaka byłaby jego reakcja, gdyby któreś z jego DZIECI BYŁO HOMOSEKSUALNE!

Instagram
Instagram
Instagram

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Instagram/Facebook

Komentarze

Komentarze