Dzięki tym wskazówkom, ZOSTANIESZ MISTRZEM POCAŁUNKÓW!

Pocałunki to bardzo istotny element każdego związku. Okazuje się jednak, że wśród nas są osoby, które nie czują się pewnie w tym temacie. Jeśli masz podobne obawy, koniecznie przeczytaj ten artykuł. Dzięki poniższym wskazówkom, wskazówkom, ZOSTANIESZ MISTRZEM POCAŁUNKÓW!

Wyczuj odpowiedni moment

Podążaj za wskazówkami języka ciała drugiej osoby, aby wiedzieć, kiedy nadszedł odpowiedni czas na rozpoczęcie pocałunku. Zgoda jest kluczowa, więc warto dostrzegać drobne ruchy i sugestie ukochanej osoby. Nigdy nie nalegaj i nie wymuszaj pocałunku. 

Przestań się zamartwiać

Wiele osób zastanawia się nad swoimi umiejętnościami, zamiast skupić się na chwili i samym pocałunku. Nie myśl o tym, co powiedziałeś / powiedziałaś 10 minut temu, nie stresuj się nadmiernie. Po prostu daj się ponieść emocjom 🙂

Nie nadużywaj… języka!

Używanie języka podczas pocałunku może być świetne … ale rób to z umiarem. Pamiętaj, że to pocałunek, a nie mycie twarzy. Nikt nie lubi być „uśliniony”! Pocałunek francuski, zwany również pocałunkiem z tzw. języczkiem powinien stać się kolejnym etapem waszego miłosnego uniesienia. Spróbuj zaczynać powoli, bez języka i zwiększać intensywność, gdy pocałunek staje się bardziej namiętny.

Eksperymentuj! 

Jeśli chcesz zostać mistrzem / mistrzynią pocałunków postaraj się nie ograniczać do jednego czy dwóch stylów! Rozluźnij się i eksperymentuj z różnymi stylami pocałunków, aby wszystko było interesujące. Spróbuj delikatnie, a później zwiększaj intensywność doznań. Podczas pocałunku możesz delikatnie przygryzać wargę ukochanej osoby, oblizywać jej usta. Warto próbować nowych technik!

Zwróć uwagę na upodobania partnera / partnerki 

Jeśli chcesz sprawić przyjemność ukochanej osobie, dostrzegaj jego upodobania. Zwróć uwagę na to, co robi twój partner i naśladuj go. 

Źródło: Marie Claire

Źródło zdjęcia: Pixabay

Zobacz też: Dowiedziała się, że JEST W CIĄŻY 45 MINUT PRZED PORODEM!

Komentarze

Komentarze