Site icon Dziecko i Figura

Dziś CASTINGI do programu SZANSA NA SUKCES! To JAK wyglądają PRZESŁUCHANIA to…

SZANSA NA SUKCES

Szansa na Sukces to kultowy program TVP a także faktyczna możliwość odniesienia sukcesu w świecie muzyki.

Najbardziej znani uczestnicy show Szansa na Sukces to Justyna Steczkowska, Dominika Gawęda, Kasia Cerekwicka, czy Aleksandra Nykiel. Teraz kolejne osoby mogą wystąpić w programie bo trwają castingi. W ten weekend na przesłuchania zgłosić się można do siedziby TVP w Warszawie.

 

Wokaliści o…

Niestety uczestnicy nie zostawiają na organizatorach suchej nitki. To jak wyglądają przesłuchania to ich zdaniem „generalnie strata czasu”. Tak organizację oceniają wokaliści z facebookowej grupy „Wokalista, wokaliści, nauczyciele śpiewu, warsztaty, chóry, zespoły wokalne”.

Na początku na grupie padło pytanie: „Czy brał ktoś z was może udział w castingach do Szansy na Sukces czy to w Warszawie czy w innym mieście i mógłby się podzielić tym jak to wyglądało?”, a członkowie grupy z chęcią się podzielili. Czytając komentarze nie sposób oprzeć się wrażeniu, że casting do „Szansy” przeprowadzony jest w podobnym stylu jako do The Voice of Poland – o czym można przeczytać TUTAJ

 

Internauci oceniają „Szansę”

Przesłuchania do Szansy na Sukces opisywane są w ten sposób:

„ludzie stoją od switu zeby wejsc jako pierwsi. ja co prawde pare lat temu ale bylam okolo 9 i weszłam po 20.”

„szkoda mi tych co jadą przez pol Polski a potem siedzą caly dzien na podlodze”

„jeżeli przyjedziesz bardzo wcześnie to tak, ale jeżeli będziesz później to naczekasz się kilka godzin, pozwolą Ci zaśpiewać piosenkę na 1 minutę i podziękują. Tam jest okropny bałagan”

„znajomości na pewno, Pan który był późno po mnie w trakcie przesłuchań nagle miał 50 numerów wcześniej, po za tym znał Panią która przesłuchiwała go…”

„caly dzien czekania a potem wejscie po 5 osob i 30 sekund na kazda z nich 🙂 jak zostalam poproszona o druga piosenke to reszta czekajacych prawie mnie zjadła po wyjsciu, ze zabralam czas :D”

 

Czytając te opinie jedno jest pewne: choć castingi wyglądają jak wyglądają, to i tak żądni sławy wokaliści tłumnie się na nie stawią. Życzymy powodzenia!

Gdzie i kiedy odbędą się castingi do Szansy na Sukces – czytaj TUTAJ

Komentarze

Komentarze

Exit mobile version