Site icon Dziecko i Figura

Jest 29-letnią DZIEWICĄ. Za 4 miesiące URODZI DZIECKO, choć nie uprawiała seksu

dziewica w ciąży, ciężarna dziewica

29-letnia Lauren z Kanady wkrótce zostanie mamą. Jest to zadziwiający fakt, ponieważ kobieta jest dziewicą i nigdy nie uprawiała seksu.

Dziewica
Lauren pochodzi z konserwatywnej rodziny, chciała zaczekać więc z utratą dziewictwa na właściwego mężczyznę. Nie znalazła go jednak. Próbowała się z nimi umawiać, ale nie była z tych kontaktów zadowolona. Nie chcieli oni nawiązywać relacji, tylko szybko pójść z kobietą do łóżka.

Inny powód, który wskazują zagraniczne media, jako powód tego, że dorosła kobieta jeszcze jest dziewicą, to brak pociągu seksualnego.

Problemy ze zdrowiem
Lauren późno wkroczyła w okres dojrzewania, borykała się z problemami hormonalnymi. Od lat się leczy, ponieważ stwierdzono u niej niedoczynność przysadki. W czasach szkolnych cierpiała na stany lękowe, bo rówieśnicy się z niej wyśmiewali.

Dziecko
Nieudane próby nawiązania kontaktów z mężczyznami nie zniechęciły kobiety do posiadania dzieci. Żeby spełnić marzenie, skorzystała z usług dawcy spermy. Zdecydowała się na sztuczne zapłodnienie.

Był to trudny zabieg, gdyż lekarze musieli uważać, by nie naruszyć błony dziewiczej. Jednak udało się. Jej dziecko przyjdzie na świat w czerwcu.

Lauren nie zamierza zostać dziewicą do końca życia. Planuje utracić niewinność przed 35. rokiem życia.

Nie zdradza swojego nazwiska ani nie ujawnia wizerunku, ponieważ chce pozostać anonimowa.

Zobacz też: Finalistka “MAM TALENT” kwitnie w ciąży! Widać, że URODZI LADA DZIEŃ (DUŻO ZDJĘĆ)

Źródło: metdaan.com
Źródło zdjęcia: pixabay.com

Komentarze

Komentarze

Exit mobile version