Site icon Dziecko i Figura

Fanki płaczą. Odszedł słynny bohater „Komisarza Alexa”

bohater

Instagram

Idą wielkie zmiany w obsadzie „Komisarza Alexa”. Z ekranu zniknie jeden z głównych bohaterów…

„Komisarz Alex” – jeden z ulubionych seriali Polaków

„Komisarz Alex” to jeden z ulubionych seriali Polaków, który opowiada o śledztwach prowadzonych przez komisarza Marka Bromskiego (Jakub Wesołowski), jego psa, Alexa, oraz członków wydziału zabójstw łódzkiej policji.

Bohaterowie produkcji na co dzień zajmują się największymi sprawami kryminalnymi w mieście. Po tragicznej śmierci Bromskiego, jego posadę obejmuje komisarz Michał Orlicz (Antoni Pawlicki). Gdy ten musi wyjechać do Brazylii, jego dotychczasowe obowiązki przejmuje komisarz Piotr Górski (Krystian Wieczorek).

To już koniec

Krzysztof Wieczorek i Jakub Wesołowski to aktorzy dobrze znani z popularnego serialu TVP1 – „Komisarz Alex”. Z serialu o psim detektywie zniknie jednak ktoś inny, a mianowicie wiekowy pies, który uda się na zasłużoną emeryturę.

Kto zastąpi go w popularnej produkcji?

„Na emeryturę odejdzie tytułowy bohater – Alex. W 14. sezonie serialu, zamiast Rocky’ego, na ekranie zobaczymy nowego czworonoga. Psiego aktora z dziesięcioletnim stażem zastąpi Ivo” – donosi Super Express.

Instagram

„To jak z dobrym aktorem: rodzi się z talentem i ma w sobie wszystkie te cechy, które poruszają ludzi przed ekranem. Rocky skończył 11 lat i czas na emeryturę. Porusza się już wolniej i czasem nie chce mu się pracować. Pora przekazać rolę młodym. Ale jeszcze troszkę gra. Ivo wspierają też Ramzes i Wafel” – wyznała Interii.pl trenerka psów, Beata Krzemińska.

Kiedy zobaczymy na ekranie nowego psa?

Nowego bohatera będziemy mogli zobaczyć już w najbliższą sobotę 29 lutego o godz. 20:35 na TVP1.

Będziecie oglądać?

Czytaj też: Zobaczyła na ulicy bezdomnego psa! Kiedy nikt nie patrzył postanowiła…

Instagram

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze

Exit mobile version