Imprezowe zdjęcia księżnej Meghan! Tego już nikt nie ukryje!

Księżna Meghan Markle ma w sobie gen imprezowiczki – to już pewne! Do sieci właśnie wyciekły zdjęcia, na których widać, jak…

Szokująca decyzja Sussexów

Odkąd Sussexowie poinformowali o swoim odłączeniu się od rodziny królewskiej, oboje nie schodzą z czołówek gazet. Decyzja Harry’ego i Meghan mimo iż była trudna, bardzo odmieniła życie Meghan, która wydaje się ostatnio być szczęśliwsza niż kiedykolwiek. Dawno nie widzieliśmy księżnej w tak dobrym, wręcz imprezowym humorze! Na jaw wyszło też…

Wyciekły zdjęcia

Księżna Meghan Markle na pewno nie będzie zadowolona z faktu, że do sieci wyciekły jej dawne imprezowe zdjęcia. Widać na nich, że lubiła się dobrze zabawić i nie stroniła od towarzystwa silnych i przystojnych mężczyzn.

Na balu u boku Cristine Prosperi

zdjęcia
Twitter

W 2013 roku Meghan wzięła udział w uroczystym balu. To właśnie wtedy zrobiono jej zdjęcie z kanadyjską aktorką Cristine Prosperi. Warto zwrócić uwagę na szczupłą figurę i dziewczęcą twarz Meghan. Prawda, że wyglądała uroczo?

Zdjęcie z przystojnym zawodnikiem rugby

zdjęcia
Twitter

To urocze zdjęcie z dwoma przystojnymi mężczyznami także powstało w 2013 r. Podzielił się nim znany gracz rugby – Kevin McLaughlin. Widać, że Meghan lubiła w przeszłości towarzystwo silnych mężczyzn i czuła się wśród nich jak ryba w wodzie!

Takie zdjęcie opublikowała jej koleżanka z pracy

zdjęcia
Twitter

Z kolei to słodkie zdjęcie pochodzi z czasów, kiedy Meghan grała na planie serialu „Suits”, a dokładnie z 2014 roku. Pochwaliła się nim aktorka Sarah Rafferty, która też grała w tym serialu.

U boku tajemniczego mężczyzny

zdjęcia
Instagram

Ta fotka też z pewnością zawstydzi Meghan. Została wykonana podczas prywatnego wyjazdu gwiazdy do Paryża. Widzimy na niej, jak Meghan pozuje w towarzystwie kolegi z branży – Ricka Hoffmanna. Nie da się ukryć, że jest w niego wpatrzona, jak w obraz!

Ciekawe, co powiedziałby na to jej obecny mąż, książę Harry? Myślicie, że będzie szczęśliwy, kiedy zobaczy te zdjęcia?

Czytaj też: Meghan Markle już tego nie ukryje. Na ulicy zauważono ją z…

Źródło: Gwiazdy.wp

Zdjęcia: Gwiazdy.wp, Instagram, Twitter

Komentarze

Komentarze