Site icon Dziecko i Figura

Izabela Janachowska chwali męża za wyczyny w sypialni !

Izabela jest kobietą przedsiębiorczą i ma męża milionera. Ostatnio zdradziła jak układa się im pożycie małżeńskie. Otworzyła się też na temat operacji biustu.

Kobieta biznesu

Izabela Janachowska to kobieta wielu talentów. Jest utalentowaną tancerka, przedsiębiorczą kobietą biznesu, gospodynią programu o modzie ślubnej i właścicielką salonów z modą ślubna. W pracy zawodowej radzi sobie wyśmienicie. Ma smykałkę do interesów. Z powodzeniem powiększa swój majątek.

Szczęśliwa żona

Celebrytka jest też szczęśliwą żoną starszego o 27 lat Krzysztofa Jabłońskiego. Para od siedmiu lat tworzy związek małżeński. Janachowska w swoich mediach społecznościowych pokazuje zdjęcia z egzotycznych podróży, luksusowe ubrania i piękne dodatki. Celebrytka wybiera produkty z najdroższej półki. Przez to bywa postrzegana jako utrzymanka swojego męża . Ostatnio Izabela na swoim kanale odniosła się do krzywdzących plotek. Powiedziała:

Płacę za luksusy koniecznością sypiania ? Ja to robię z największą przyjemnością, możecie mi zazdrościć, takie doświadczenie w łóżku…Polecam !

Celebrytka wspomniała też o rzekomej operacji piersi. Janachowska twierdzi, że nie poddała się jeszcze takiemu zabiegowi, choć na konsultacji już była :

Biust tak zwany sportowy, kompaktowy, nie trzeba nosić stanika,a ostatnio jak rozmawiałam z Ambroziakiem o powiększeniu piersi to powiedział, że mam tego nie robić ”

Czy Izabeli Janachowskiej uda się przekonać tym słowami nieżyczliwe jej osoby?

źródło: pudelek.pl

zdjęcie: Wedding Dream Izabela Janachowska/Facebook

Komentarze

Komentarze

Exit mobile version