Dziecko i Figura

DZIECKO

Jako dziecko zdobyła 300 TYTUŁÓW MISS. Dziś wygląda zupełnie INACZEJ

Eden Wood, Mała Miss, konkurs piękności, Mała piękność

Eden Wood to dobrze znana osoba w Stanach Zjednoczonych, ale i na całym świecie. Kilka lat wstecz jako 6-latka wygrywała niemal każdy konkurs piękności dla dzieci. Jak wygląda dziś?

Stylizacja
Dziewczynka nie wyglądała jak typowe dziecko. Codziennie nosiła makijaż i strojne kreacje. Miała sztuczne rzęsy, doklejane tipsy, a jej misternie ułożoną fryzurę pokrywał lakier do włosów.

Wychowanie
W Polsce mogliśmy ją obejrzeć w serialu Mała piękność. Po jego emisji rozgorzała dyskusja na temat metod wychowawczych stosowanych przez rodziców Eden. Polacy byli oburzeni. Dlaczego?

Jej matka nie tylko codziennie stylizowała Eden. Kazała jej też pić napoje energetyzujące, by dziewczynka była radosna i pobudzona. Okazało się, że Eden była bita i wyzywana. Te metody miały uodpornić dziecko na ból. Dziewczynka była nieszczęśliwa, spełniając ambicje matki. Menedżerka Eden oskarżyła jej matkę o znęcanie się nad dzieckiem.

Nastolatka
Eden Wood brała udział w licznych konkursach piękności dla dzieci, które wygrywała. Zajęła pierwsze miejsce ok. 300 razy. Wystąpiła też w kilku filmach i reklamach, a także reality show, który zrujnował jej psychikę.

Eden Wood, Mała Miss, konkurs piękności, Mała piękność

Zaprzestała udziału w konkursach Miss 7 lat temu. Była to jej samodzielna decyzja.

Aktualnie jako nastolatka zajmuje się aktorstwem i tańcem. Bierze udział w kampaniach reklamowych znanych marek.

Eden Wood, Mała Miss, konkurs piękności, Mała piękność
Bardzo się zmieniła?

Zobacz też: Jako roczne dziecko był GWIAZDĄ MEMÓW. SPRAWDŹ, jak dziś wygląda

Źródło: Plotek
Źródło zdjęć: Instagram

  
Wyżej