Właśnie TAK Julia Wieniawa zapowiada swój największy projekt!

Julia Wieniawa ma dopiero 21 lat, a jest jedną z najbardziej rozpoznawanych Polek.

Grała w serialu Rodzinka.pl a także Zawsze Warto, mogliśmy ją oglądać też w filmie Kobiety Mafii czy W  lesie dziś nie zaśnie nikt. Co ciekawe, Julia Wieniawa znalazła się też na czwartym miejscu rankingu Forbes Women (Zobacz: Ranking najlepszych marek osobistych polskich kobiet).

 

Teraz młoda aktorka zapowiedziała nowy projekt. Czego on dotyczy? Julia na razie nie chce zdradzać, buduje jednak napięcie:

 

Nie chcę wam zdradzać i mówić, co dokładnie będę robiła, ale jest to dla mnie przełomowy projekt, który wyjdzie jakoś w sierpniu. Chcę, żebyście trzymali za mnie kciuki, bo jest to projekt, nad którym pracowałam bardzo długi czas z ogromną ilością wspaniałych ludzi, którzy się na tej konkretnej rzeczy bardzo dobrze znają

 

Na swoim profilu zamieściła jedno zdjęcie z sesji zdjęciowej do tego projektu, pod którym napisała:

 

Soon. The biggest project in my lifeeeee (so far 😎)

 

Na jej instastory pojawiły się filmiki z tej samej sesji.

 

sesja zdjęciowa Julii – https://www.instagram.com/juliawieniawa/?hl=pl

 

Jak twierdzi magazyn Gala, ten tajemniczy projekt Julii Wieniawy dotyczyć może promocji nowej marki kosmetycznej, której aktorka jest współwłaścicielką.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, bo wiele gwiazd czy influencerek decyduje się na tworzenie własnych marek modowych czy urodowych. Może więc i Julia zostanie businesswomen? 🙂

 

Zobacz też: Ma 44 lata i świetnie wygląda. Reese Witherspoon codziennie rano TO pije!

 

fot. https://www.instagram.com/juliawieniawa/?hl=pl

Komentarze

Komentarze