Klaudia El Dursi NAGO w wannie! Odważnie?

Ostatnie trzy miesiące Klaudia El Dursi spędziła na Bali, gdzie była prowadzącą show „Hotel Paradise”. Zobaczcie, jak modelka żegnała się z egzotyczną wyspą…

Kim jest Klaudia El Dursi?

Klaudia El Dursi była najstarszą z uczestniczek 8. edycji programu „Top Model”. 30-letnia krawcowa od razu zachwyciła jurorów i po raz pierwszy w historii otrzymała tzw. złoty bilet. Klaudia bardzo szybko zyskała też uznanie wśród internautów, którzy zachwycali się jej egzotyczną urodą i pięknym ciałem. Nikt nie mógł się nadziwić, że dziewczyna jest już mamą dwójki dzieci!

nago
IG

Nieśmiała? To tylko pozory

Mimo iż na castingach do show, Klaudia wstydziła się pokazać jurorom w bikini, bardzo szybko okazało się, że nie jest z nimi do końca szczera, ponieważ ma już na swoim koncie wiele nagich sesji, m.in. dla „Playboya”. Krawcowa z Bydgoszczy nadal lubi pokazywać swoje ciało, którym chętnie chwali się w sieci, z dnia na dzień zyskując sobie coraz większą rzeszę fanów…

Czytaj też: Sonia Bohosiewicz pozuje NAGO na Instagramie! Wszyscy zobaczyli jej…

nago
IG

Pozowała nago w wannie

Ostatnie trzy miesiące Klaudia spędziła na egzotycznej wyspie Bali, gdzie kręcono reality show „Hotel Paradise”. Zdjęcia dobiegły już końca i Klaudia w końcu mogla wrócić do Polski, do męża i dwóch synków. Na pożegnanie indonezyjskiej wyspy, gwiazdka wrzuciła do sieci bardzo seksowne zdjęcie. Widzimy na nim, jak El Dursi leży nago w wannie skąpana w kolorowych kwiatach.

„Za wspomnienia, za dobro, za piękno, za nieprawdopodobne doświadczenie” – napisała pod postem. Podziękowała też stacji TVN7 za szansę poprowadzenia show.

Czytaj też: Gwiazda serialu „Ranczo” pokazała się NAGO na Instagramie! Wszyscy zobaczyli jej…

nago
IG

Co z kwarantanną?

Z uwagi na obowiązujące przepisy, Klaudia będzie teraz musiała poddać się kwarantannie. Dopiero później będzie mogła zobaczyć swoich bliskich.

„Jestem dobrej myśli” – napisała w sieci.

Jak wam się podoba gorąca fotka Klaudii?

Czytaj też: Gwiazda „Blondynki” pozowała NAGO! Piękna?

nago
IG

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze