Kolejna PRZEPOWIEDNIA Jackowskiego! Tym razem chodzi o WARSZAWĘ!

Jasnowidz z Człuchowa ma wyjątkowo złe wieści dla mieszkańców Warszawy…

Jackowski i jego wizje

Krzysztof Jackowski pomógł już rozwiązać wiele tajemniczych spraw – m.in. brał udział w poszukiwaniach zaginionego w sierpniu ubiegłego roku Piotra Woźniaka-Staraka. Jasnowidz z Człuchowa doznał ostatnio wizji, która może napawać przerażeniem. Dotyczy ona losów Warszawy…

Czytaj też: Kiedy skończy się pandemia koronawirusa? Krzysztof Jackowski PODAŁ DATĘ!

przepowiednia
IG

To jest przerażające!

Zanim przeczytacie o najnowszej wizji Krzysztofa Jackowskiego, pamiętajcie o tym, co mężczyzna od zawsze powtarzał. A mianowicie, że jego wizje to nie jest pewność, ale „możliwość”, która może się zmieniać w zależności od okoliczności i rozwoju sytuacji.

przepowiednia
Unsplash

Co przewidział Jackowski?

Jackowski ma bardzo mroczną wizję dotyczącą losów Warszawy. Niestety, z jego słów wynika, że jeszcze w tym roku, miasto to będzie…

„W tym roku Warszawa zostanie bardzo wypunktowana w europejskim rankingu. Zajmie w nim bardzo wysokie, piąte miejsce. I wyprzedzi Berlin! To będzie bardzo ważny ranking” – powiedział „Super Expressowi” Krzysztof Jackowski.

przepowiednia
IG

Czy to dotyczy koronawirusa?

Mamy nadzieję, że nie, ale zdrowy rozsądek każe nam myśleć, że niestety tak, ponieważ tematem numer jeden na świecie, jest obecnie właśnie COVID-19.

Czy zgodnie z wizją jasnowidza z Człuchowa, stolica naszego kraju stanie się jednym z największych europejskich centrów koronawirusa?

Czytaj też: ILE zarabia jasnowidz Jackowski! Od rodziny Woźniaka-Staraka wziął…

przepowiednia
Unsplash

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Instagram, Unsplash

 

Komentarze

Komentarze