Dziecko i Figura

Główna

KOPAŁA DZIECKO PO GŁOWIE. Zobacz skandaliczne ZACHOWANIE PRZEDSZKOLANKI!

kopała dziecko po głowie, opiekunka, przedszkolanka

Takie skandaliczne działanie jest niedopuszczalne! W jednej z placówek przedszkolnych zarejestrowano film, na którym widać jak pracownica kopie małą, niepełnosprawną dziewczynkę po głowie. Kobieta krzyczy na nią i zachowuje się agresywnie.

Do tego przerażającego wydarzenia doszło w żłobku Jukskei Park w Johannesburgu (Republika Południowej Afryki). Gdy władze placówki dowiedziały się o całym zajściu, przedszkolanka została natychmiast zwolniona dyscyplinarnie. Jak donoszą tamtejsze media, placówka należy do miejscowego lekarza. Uczęszcza do niej trójka niepełnosprawnych dzieci, w tym dziecko, które zostało pobite.

Sceny, które się rozegrały w żłobku są dla normalnego człowieka niepojęte! Kobieta okłada niepełnosprawne dziecko plecakiem, a następnie kopie je w główkę. Wiele wskazuje na to, że kobieta zdenerwowała się na dziecko przez pobrudzoną pieluszkę.

„Jesteś głupia. Chodź tu i daj się przebrać(…)Mówiłam jej, żeby się nie wierciła. Ona jest głupia. Rozumie, co mówię. Po prostu zachowuje się głupio”- mówi przedszkolanka do osoby, która była akurat w pobliżu.

Zamieszczamy film ze skandalicznym zachowaniem opiekunki.

Zobacz też: „BĘDĘ SIĘ NAD NIĄ PASTWIĆ”. Znana INSTAGRAMERKA katowała SWOJĄ CÓRECZKĘ!

Źródło: thesun.co.uk

Źródło filmu: Youtube


  
Wyżej