Kożuchowska wyznała prawdę o swoim dziecku! Wielu będzie w szoku.

Kożuchowska wyznała prawdę o swoim synku. Wiele osób nie spodziewało się tak poruszającego wyznania.

 

Syn jest dla aktorki Małgorzaty Kożuchowskiej całym światem. Gwiazda poświęca mu cały swój wolny czas. Kiedy aktorka zagrała w serialu „Druga Szansa” i jej bohaterka została mamą, Kożuchowska opowiedziała o zmianach w swoim życiu.

Wiem, jak wygląda życie takiej kobiety, jej dom, porządek dnia i jak to wszystko nie idzie gładko. W serialu Monika spóźnia się do pracy, nie wygląda już tak perfekcyjnie – mówiła.

Co jest w macierzyństwie najważniejsze dla Małgorzaty Kożuchowskiej? Odpowiedź jest prozaiczna.

Najważniejsze jest, by dziecko było zadbane. Trzeba wychodzić naprzeciw jego oczekiwaniom. Kobieta schodzi na dalszy plan. Poród jest jednym z najbardziej emocjonalnych przeżyć dla kobiety – wyznała aktorka.

Małgorzata Kożuchowska decyzję o chęci posiadania dziecka podjęła w ostatniej chwili.

Małgorzata Kożuchowska ma łamach czasopisma Twój Styl opowiedziała o najważniejszej decyzji w życiu. Gwiazda została mamą mając 42 lata. Zdaniem Kożuchowskiej walka o dziecko była jej najlepszą i najważniejszą decyzją.

Ocknęłam się w ostatniej chwili i zawalczyłam o dziecko. Byłam o krok od tego, żeby przegapić szansę na macierzyństwo. Tuż po porodzie położono Jasia na mojej piersi. Spojrzeliśmy sobie w oczy i zrozumiałam, że stał się cud, jestem jego częścią – mówiła.

Małgorzata Kożuchowska jest szczęśliwą mamą, uwielbia spędzać czas ze swoim dzieckiem.

Lubię, kiedy mój synek Jaś kładzie się do łóżka, a ja czytam mu bajki. Jest wtedy wyciszony, chętnie się przytula. Z kolei z rana budzi się jak skowronek, zanim wstaniemy, zasypując nas opowieściami. Lubię ten czas spędzony z synem i mężem – dodała gwiazda .

Komentarze

Komentarze