Site icon Dziecko i Figura

Ślub będzie „amerykański” ale prezenty już nie! Co Krzysztof Skiba i Karolina dostaną od gości?!

https://www.instagram.com/skibabigcyc/

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska ślub biorą już niedługo. Jak można wywnioskować z najnowszego wywiadu – uroczystość odbędzie się w sierpniu 2023 roku.

59-letni Krzysztof Skiba i 32-letnia Karolina Kempińska to para, która wzbudza spore zainteresowanie. Nie tylko z uwagi na różnicę wieku, ale i fakt, że tuż po rozwodzie z Renatą Skibą, lider Big Cyc zapowiedział swój kolejny ślub.

 

https://www.instagram.com/skibabigcyc/

 

Jak wyglądać będzie ceremonia i co Młodzi dostaną od gości?

 

W wywiadzie dla Faktu*, Krzysztof Skiba pochwalił się, że do ślubu sporo schudł. Z tego też powodu, garnitur kupi dopiero przed uroczystością:

 

Garnitur kupię na początku sierpnia. Pójdziemy po niego z narzeczoną. Wszystko będzie zależeć od mojej wagi, bo cały czas jestem jeszcze na etapie gubienia kilogramów, więc nie ma co przyspieszać. Zrzuciłem już sumie 10 kilo.

 

Ślub w stylu amerykańskim

 

Muzyk poinformował, że zaplanowali uroczystość w stylu amerykańskim:

 

Ślubu będzie nam udzielała prezydent Łodzi, Hanna Zdanowska. Odbędzie się w plenerze, gdzie będzie specjalnie zbudowana scenografia. Będzie tak po amerykańsku, bo to jest teraz modne. Na pewno nie odbędzie w szarych budynkach urzędu tylko w ładnym zielonym plenerze ze specjalnie zbudowaną bramą.

 

Ślub Krzysztofa Skiby – co na prezent?

 

Prezenty jednak będą w zgoła innym niż w Ameryce stylu, gdzie popularne są tzw. listy prezentowe. Tutaj, zapewne pod wpływem Karoliny, która jest miłośniczką zwierząt, mają być datki na schronisko:

 

…zaapelowaliśmy do gości, żeby nie przynosili kwiatów tylko, dali jakiś datek na schronisko dla zwierząt. Będzie taka specjalna skarbonka z pieskiem. A my z tych pieniędzy kupimy karmę dla schroniska w Łodzi, którym się opiekujemy. I w tym schronisku jest pies, który nazywa się Skiba. I myśmy apelowali, żeby go adoptowali, ale on ma 11 lat i takie starsze psy ciężko znajdują nowych właścicieli.

– opowiadał Skiba.

 

Po ślubie Młodzi nie wybierają się w podróż poślubną, bo lato to czas koncertowania. Podróż natomiast planują na koniec roku.

 

Radosne wieści od Edyty Herbuś. Tancerka i jej partner są już…!

 

*źródło/cytaty: fakt.pl

 

Komentarze

Komentarze

Exit mobile version