Site icon Dziecko i Figura

Maja Bohosiewicz SKRYTYKOWANA NA INSTAGRAMIE! Tak przejawia się HIPOKRYZJA CELEBRYTÓW?

maja bohosiewicz

Maja Bohosiewicz to polska aktorka, która bardzo chętnie dzieli się w mediach społecznościowych swoimi przemyśleniami. Aktualnie aktorka przebywa w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, dokładniej Dubaju. Za ostatni wpis Mai nieźle się odebrało od Internautów. Fanki wytknęły jej hipokryzję!

Zapytam, bo wasze rady są zawsze nieocenione. Co robić w tym mieście, gdzie się udać, co przeżyć? Mieście, które zaskakuje swoją nowoczesnością, a z drugiej strony kobiety w tym kraju mają przekichane. Z ciekawostek za gwałt jest tu kara śmierci (to się chwali!) ale żeby uznać kogoś winnego gwałtu trzeba mieć czterech świadków płci męskiej wyznania muzułmańskiego – napisała Maja Bohosiewicz na swoim profilu.

Co ciekawe, aktorka napisała, że kraje arabskie nigdy nie staną się jej ulubionymi destynacji, ale… „przymyka na to oko”.

Rozumiem, że w statykach kobiety czują się tu zaopiekowane, gwałtu nie odnotowano, arabskie kraje chyba nigdy nie staną się moimi ulubionymi destynacjami. Przymykam na to oko, oddaje się kontemplacji i myślę wciąż ile jeszcze czasu upłynie zanim my kobiety będziemy wyemancypowane? Eh… #dubai #feminist #sun #beach

Fanki szybko zwróciły uwagę na jej

„Najpierw piszesz ciekawostkę o gwałcie, a potem dodajesz przymykasz na to oko i wracasz do swoich luksusowych wakacji ubrana w stylowe bikini. I to pytanie o emancypację… Masakra”- napisała jedna z komentujących.

„Kara śmierci jest, ale dla kobiety za prowokacje mężczyzny. Dlatego unikam takich krajów bo nie popieram ich polityki. A nie popieranie i jeżdżenie tam to taka swoistego rodzaju hipokryzja„, „Mam pytanie. Skoro to nie jest do końca twój kierunek, dlaczego tam jedziesz? Ja też nie zgadzam się z takim prawem, z takim traktowaniem kobiet, takimi obyczajami i nie spędzam tam mojego najcenniejszego czasu, urlopu”- dodały kolejne.

Zobacz też: MAJA BOHOSIEWICZ szykuje się do ślubu? Wrzuciła do sieci zdjęcie w SUKNI ŚLUBNEJ [foto]

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze

Exit mobile version