Site icon Dziecko i Figura

Masowanie piersi i „pałacu jajników” zapobiegnie rakowi ? Kuriozalne porady w „Pytaniu na Śniadanie”.

Ekspertka, która wystąpiła w „Pytaniu na Śniadanie” przekonywała, że masaż piersi i jajników jest doskonałą metodą antykoncepcji. Zapobiegnie też nowotworom. Takie rady mogą poważni zaszkodzić naszemu zdrowiu.

Ekspertka wie najlepiej ?

W popularnym programie śniadaniowym poruszane są różne tematy. Od kulinariów, wychowania dzieci, porady kosmetyczne, aż po te zdrowotne. Zapraszani eksperci dzielą się z widzami swoją wiedza i doświadczeniem. Publiczność śledzi doniesienia i chętnie z nich korzysta. Do popularnego programu TVP2 zaproszono ekspertkę, która miała podzielić się swoją wiedzą o nowotworach i antykoncepcji.

Masowaniu „pałacu jajników”

Katarzyna Anna Mołas, założycielka Centrum Terapii Ciała oraz edukatorka, masażystka i terapeutka. Ekspertka zaprezentowała, jak sama to nazwała masowanie „pałacu jajników”. Kobieta tłumaczyła widzom i Izabelli Krzan, która była gospodynią programu:

Jajniki jak nie są zaspokojone, to są złośliwe, marudne”

Według ekspertki taki masaż zapobiegnie występowaniu nowotworów. Kobieta przekonywała:

To jest właśnie zapobieganie rakom piersi, torbielom i mięśniakom macicy. To jest prawdziwe zapobieganie, a nie szukanie czy jestem chory, tylko ożywianie tej energii”

Antykoncepcja według ekspertki

Katarzyna Mołas radziła też w sprawach antykoncepcji. Według niej codzienne masowanie piersi jest skuteczną metodą zapobieganiu ciąży.

360 obrotów na każdą pierś może doprowadzić do tego, że nie będzie się miało menstruacji. To był sposób na antykoncepcję naturalną i część dziewczyn w Polsce taką metodę właśnie stosuje ”

Takie porady mogą przynieść wiele szkody. Mogą też kosztować zdrowie i życie kobiet. Co roku w Polsce na raka jajnika choruje 3,5 tysiąca kobiet. Natomiast na raka piersi nawet 19 tysięcy pań. Liczy się szybka diagnoza i walka z chorobą.

źrodło: papilot.pl

zdjęcie: Pytanie na Śniadanie

Komentarze

Komentarze

Exit mobile version