Dziecko i Figura

Główna

MĘŻCZYŹNI uwielbiają kobiety o tych ZNAKACH ZODIAKU! Sprawdź, czy jesteś WŚRÓD NICH!

Niektóre kobiety obdarzone są wysoką inteligencją, inne pięknem zewnętrznym, jeszcze inne posiadają niebanalny charakter. Okazuje się, że na to czy podobamy się płci przeciwnej wpływa również znak zodiaku. Które znaki zodiaku w szczególności podobają się mężczyznom? Koniecznie przeczytaj i sprawdź, czy jesteś wśród nich!

Lew

Mężczyźni uwielbiają pewne siebie i seksowne kobiety! Lwice właśnie takie są! Lubią dominować, mieć ostatnie słowo do powiedzenia. Okazuje się, że to niesamowicie pociąga płeć przeciwną. Mężczyźni wyobrażają sobie panie spod znaku lwa jako silne i niezależne partnerki, nie tylko w życiu, ale również w łóżku. Chętnie nawiązują z „lwicami” głębszą relację.

Byk

Panie spod znaku lwa to urodzone domatorki. Kojarzą się panom ze stałością, ciepłem domowym, zmysłowością. Bywają bardzo romantyczne. Uwielbiają uwodzić, przychodzi im to z łatwością. Są również flirciarami. Mają jednak ogromną potrzebę stałości. Nienawidzą zmian. Dużo lepiej czują się w znajomym dotąd otoczeniu. Przeprowadzka na koniec świata, skok na bungee, gra na giełdzie? Nic z tego. Mężczyźni zrobią wszystko, by być blisko pani „byk”.

Baran

Pani „Baran” posiada ogromny temperament, uwielbia uwodzić, czym doprowadza mężczyzn do szaleństwa. Jest pewna siebie i nie boi się rozmawiać. Nie unika kontaktu wzrokowego. Kobieta Baran jest dziewczyną z okładki, liderką, stoi na czele trzech ognistych femmes fatales. Posiada mnóstwo cech męskich, ale mimo wszystko pozostaje bardzo kobieca. Jest dla mężczyzny wielkim wyzwaniem! Dlatego tak na niego działa.

Źródło: zwierciadlo.pl, Fakt

Źródło zdjęcia:

Zobacz też: Nazwy ROCZNIC ŚLUBU! Sprawdź, skąd się wzięły i JAKIE JEST ICH ZNACZENIE!

  
Wyżej