Site icon Dziecko i Figura

NATURALNY ANTYBIOTYK. Zabija 650 rodzajów bakterii, wirusów i grzybów

Jego właściwości lecznicze znane są od lat 20. XX wieku. Dziś jest uznawany za skuteczny środek w leczeniu poparzenia. Ponadto niszczy 650 rodzajów bakterii, wirusów i grzybów. To naturalny antybiotyk. O czym mowa?

O srebrze koloidalnym. Powstaje ono na skutek rozpuszczenia srebra w płynie. Jakie właściwości wykazuje?

Na przeziębienie
Nie tylko poprawia pracę układu odpornościowego, ale pomaga zwalczyć chorobę (przeziębienie i grypę), gdy ta już się rozwinie. Łagodzi jej objawy. Zwalcza więcej drobnoustrojów chorobotwórczych niż popularne leki dostępne w aptekach (one zaledwie pół tuzina, srebro koloidalne — ok. 650 różnych organizmów chorobotwórczych).

Przy użyciu srebra koloidalnego pozbędziemy się kataru i kaszlu, wyleczymy zapalenie migdałków i zatok. Suplementy z tym składnikiem uzupełniają poziom srebra w organizmie — pierwiastka, który występuje w nim w śladowych ilościach.

Na problemy skórne
Jeśli
mamy problemy ze skórą (typu egzema, łojotokowe zapalenie skóry) albo na jej powierzchni pojawiły się rany lub oparzenie, również możemy sięgnąć po srebro koloidalne. Działa ściągająco, regeneruje i nawilża. Ponadto łagodzi podrażnienia.

Na problemy trawienne
Minimalizuje wzdęcia i leczy biegunkę. To zasługa faktu, że srebro koloidalne zwalcza wiele bakterii, wirusów i grzybów odpowiedzialnych za problemy trawienne. Co więcej, pomoże wyleczyć wrzody i hemoroidy.

Srebro koloidalne nabędziemy w aptekach i sklepach zielarskich, w tym tych on-line. Koszt zakupu buteleczki o pojemności 250 ml to ok. 30 zł.

Źródło: WP
Źródło zdjęcia: Instagram 

Komentarze

Komentarze

Exit mobile version