Site icon Dziecko i Figura

NIESAMOWITE! Oto dwie sztuczki, które sprawią, że Twoja walizka pojawi się pierwsza na karuzeli bagażowej!

Może nie są one niezawodne, ale zdecydowanie warto spróbować!, bo nie ma nic gorszego niż czekanie przy karuzeli bagażowej na lotnisku na swoją torbę i oglądanie wszystkich bagaży z lotu przed Twoją! Jeśli chcesz, aby Twoja walizka była pierwsza, wypróbuj te dwie sztuczki.

Kiedy znajdujesz się przy stanowisku odprawy na lotnisku odlotu, poproś przedstawiciela o dołączenie naklejki „delikatne” do torby. Zgodnie z Travel and Leisure , walizki z tymi naklejkami są zazwyczaj ładowane później w formie ochrony, co oznacza, że ​​są to pierwsze torby do rozładowania przy wypakowywaniu bagaży. Ale nie jest to system niezawodny, ponieważ czasami pracownicy lotniska nie zauważają naklejek i zapominają zarezerwować torbę na koniec procesu ładowania.

Inna opcja: Bądź ostatnią osobą, która się zamelduje. „Torby będą zawsze ładowane od przodu do tyłu na wózkach, więc jeśli odprawisz się ostatnia, Twoje torby będą w ostatnim wózku, który uczyni je ostatnimi w samolocie, a pierwsze w miejscu docelowym – powiedział pracownik rampowy na lotnisku. „Jeśli są pierwszymi z samolotów, najprawdopodobniej będą pierwszymi na wózkach z torbami, a następnie pierwszymi, które zostaną wyładowane na żądanie bagażu.”

To prawda, że ​​ta druga strategia jest bardziej ryzykowna, ponieważ jeśli kolejki będą długie, a Ty stracisz swój lot, marnujesz więcej czasu niż czekając przy karuzeli bagażowej. Nie wspominając o tym, że nie wszystkie lotniska realizują te same procesy. Więc jeśli jesteś naprawdę niecierpliwa, możesz zarezerwować bilet pierwszej klasy i nie martwić się uciekającym czasemJ

DB

Źródło: goodhousekeeping.com

Foto: pinterest

Komentarze

Komentarze

Exit mobile version