Site icon Dziecko i Figura

Niesamowite! Zobacz, CO Justyna Kowalczyk- Tekieli wyprawia Z DZIECKIEM!

Źródło: www.instagram.com/justyna.kowalczyk.tekieli

Gdy Justyna Kowalczyk- Tekieli była w ciąży, udowodniła, że ciąża to nie choroba. Nawet duży brzuch nie przeszkadzał jej w ekstremalnych aktywnościach fizycznych. Fani myśleli, że gdy Justyna zostanie mamą, uspokoi się trochę. Nic bardziej mylnego! Zobacz, co słynna narciarka wyprawia z dzieckiem!

Justyna Kowalczyk- Tekieli pokazała nam, jak wygląda na prawdę aktywna ciąża. Olimpijka będąc w ciąży biegała na nartach, chodziła po górach i wykonywała inne ćwiczenia fizyczne. Fani drżeli o bezpieczeństwo dziecka w brzuchu sportsmanki.

Na początku września Justyna urodziła synka o imieniu Hugo. Jak się okazało, mały berbeć nie jest dla niej żadną przeszkodą w sportowym podbijaniu świata. Nasza olimpijka postanowiła ćwiczyć razem z synkiem!

 

Co Justyna Kowalczyk- Tekieli wyprawia z dzieckiem??

Justyna Kowalczyk- Tekieli chroni prywatność swojej rodziny, dlatego też nie pokazuje w mediach społecznościowych twarzy swojego dziecka. Olimpijka dzieli się jednak na Instagramie swoimi podbojami sportowymi, których dokonuje w towarzystwie kilkumiesięcznego Hugo! W ten sposób Justyna promuje aktywne macierzyństwo.

Zobacz, co Justyna Kowalczyk- Tekieli wyprawia z dzieckiem!

 

Źródło: www.instagram.com/justyna.kowalczyk.tekieli

Nasza biegaczka narciarska ostro trenuje na mrozie i śniegu, ciągnąc za sobą dziecięcy transporter na płozach! Mały Hugo ma nie lada przejażdżkę!

 

Źródło: www.instagram.com/justyna.kowalczyk.tekieli

Na tym nie koniec… Justyna znajduje czas na ćwiczenia w domu. Synek w tym czasie leży na dywaniku i towarzyszy swojej mamie.

 

Źródło: www.instagram.com/justyna.kowalczyk.tekieli

Nasza olimpijka dba także o formę chodząc po górach. Oczywiście nie zostawia synka w domu… Czy śnieg, czy wiatr… maluch cały czas jej towarzyszy!

 

Jesteśmy pod wrażeniem tak aktywnego macierzyństwa. A Wy co o tym myślicie? Czy takie wyczyny z dzieckiem są bezpieczne?

 

ZOBACZ TEŻ: „Sekrety Playboya”- syn HUGH HEFNERA staje w obronie ojca!

 

Źródło: www.instagram.com/justyna.kowalczyk.tekieli

 

 

Komentarze

Komentarze

Exit mobile version