Dziecko i Figura

Główna

Mężczyźni o tych imionach są NAJGORĘTSZYMI KOCHANKAMI. Sprawdź

najlepsi kochankowie, imiona męskie, satysfakcja seksualna

Okazuje się, że imię determinuje nie tylko cechy charakteru, ale również temperament seksualny. Niektórym z nich przypisuje się namiętność i uczuciowość w łóżku. Oto 8 imion męskich, których właściciele są najlepszymi kochankami.

Jakub
Dla Jakuba stosunek płciowy to nie tylko przyjemność, ale też przeżycie duchowe. Jest czuły, dba o realizację potrzeb i pragnień partnerki. Jej szczęście jest dla niego priorytetem.

Grzegorz
To wspaniały kochanek. Jest pewny siebie i namiętny. Lubi eksperymentować, więc nuda w łóżku z osobą o tym imieniu nam nie grozi.

Tomasz
Bez problemu odgaduje pragnienia kobiety. Na dodatek z ochotą i zaangażowaniem je spełnia. To partner idealny.

Mikołaj
Cieszy się powodzeniem wśród kobiet. Jest zmysłowy, uparty w dążeniu do celu, np. zdobycia konkretnej kobiety. W łóżku cechuje go namiętność.

Bartłomiej
Jest otwarty na eksperymenty. Nie ma dla niego tematów tabu. To ekstrawertyk. Bez wstydu mówi, czego oczekuje. W łóżku jest bardzo zaangażowany.

Dominik
Nie jest egoistą, potrzeby partnerki są dla niego bardzo ważne. W trakcie kontaktów seksualnych bardzo zaangażowany. Skupia się na kobiecie i tym, by sprawić jej przyjemność. Dobrze zna jej anatomię, wie, co zrobić, by osiągnęła rozkosz.

Piotr
Jest temperamentny. Lubi uprawiać seks — kontakty płciowe stanowią ważny element jego życia.

Łukasz
Jest uczuciowy i wrażliwy. Zwraca uwagę na potrzeby i pragnienia kobiety. Mężczyźni o imieniu Łukasz również potrzebują uwagi ze strony partnerki. Cenią zaangażowane i czułe kobiety.

Zobacz też: Produkty, od których możesz być UZALEŻNIONY z powodu ZNAKU ZODIAKU

Źródło: Onet
Źródło zdjęcia: pexels.com  
Wyżej