Site icon Dziecko i Figura

Pamiętacie rudego BRATA “KEVINA”? Dziś NIE PRZYPOMINA wrednego chłopca

Devin Ratray, Kevin sam w Nowym Jorku, Kevin sam w domu

W kultowym filmie Kevin sam w domu zagrał brata głównego bohatera — Buzza McCallistera. Jego postać cechowała się niezbyt miłym usposobieniem, zwłaszcza w stosunku do młodszego brata 13-latek był wredny. Jak wygląda dziś?

W rolę Buzza wcielił się Devin Ratray. Dziś to 41-letni mężczyzna. Okazuje się, że nie tylko aktor, który zagrał tytułowego Kevina, Macaulay Culkin, został zaszufladkowany. Ratray dotąd próbuje pozbyć się łatki niegrzecznego nastolatka, która przylgnęła do niego po emisji tego filmu.

Jednak, jak sam przyznaje, nie irytuje go to, że przy każdej okazji wszyscy wspominają jego udział w kultowym filmie. Uważa, że to normalne. Minęło już 28 lat, więc zdążył do tego przywyknąć.

Aktor po udziale w filmach Kevin sam w domu i Kevin sam w Nowym Jorku zagrał jeszcze w kilku produkcjach. Pojawił się m.in. w obrazie pt. Dennis rozrabiaka, Książe i ja, Surogaci.

Ratray wystąpi też w najnowszych serialu Stevena Soderbergha – Mozaika, w której w roli głównej obsadzono Sharon Stone. Okazuje się, że rola w tym filmie została przygotowana specjalnie z myślą o nim.

Jak aktor wygląda dziś? Jest wysoki, mierzy ok. 190 cm, ale nie można go zaliczyć do grona szczupłych ludzi. Ratray zapuścił brodę i wąsy.

Rozpoznajecie w nim złośliwego nastolatka z Kevina?

Zobacz też: Kiedyś SŁODKIE BLIŹNIACZKI, dziś mało kto je rozpoznaje. STOCZYŁY SIĘ na dno

Źródło: WP film, Instagram, Wikipedia
Źródło zdjęć: Instagram / @devinratray

Komentarze

Komentarze

Exit mobile version