Site icon Dziecko i Figura

Paulina Rzeźniczak na baby shower. Dziwne, CO ma na nogach!? [FOTO]

Paulina Rzeźniczak (wcześniej Nowicka) od 2021 roku jest w związku z Jakubem Rzeźniczakiem, a w listopadzie 2022 r. para zawarła związek małżeński.

Ich ślub wywołał liczne kontrowersje, ponieważ odbył się niedługo po śmierci syna Jakuba Rzeźniczaka – Oliwiera. Para jednak wydawała się być zupełnie niezrażona krytyką i Paulina oraz Jakub kontynuowali publikację postów, na których prezentowali wzajemne czułości.

We wrześniu 2023 r. poinformowali, że będą mieć potomka, a ujawnienie płci dziecka miało miejsce w spektakularny sposób. Teraz przyszedł czas na baby shower, który również odbył się z pompą. Tym bardziej zaskakuje wygląd przyszłej mamy!

 

https://www.instagram.com/jakubrzezniczak25/?hl=pl

 

Odkąd kobieta związała się z piłkarzem, najradośniej rzuciła pracę (wcześniej zajmowała się marketingiem jednego z klubów) i zaczęła pędzić żywot WAG (ang. Wives and Girlfriends), a może raczej celebrytki.

 

Na profilu Pauliny Rzeźniczak pojawiają się wystylizowane i dopracowane zdjęcia. Kobieta pokazuje się w dobranych stylizacjach i w eleganckim otoczeniu.

 

Przyjęcie z okazji baby shower również było zorganizowaną imprezą – były różowe dekoracje, „ścianka” czy balony. Jednak sama Paulina Rzeźniczak zaskoczyła swoim wyglądem.

 

Tym razem miała na sobie obcisłą i dosyć długą sukienkę z brązowej dzianiny, która mocno eksponowała ciążowe kształty kobiety. Na nogach jednak miała jasno brązowe czy też kremowe skarpety i… brązowe kapcie!

 

Tego typu obuwie – buty Ugg, w połączeniu z sukienką wyglądało dosyć dziwnie. Niedawno jednak Anna Lewandowska w takich samych butach paradowała po ulicy. Być może więc jest to nowa moda.

Podoba się Wam?

 

https://www.instagram.com/paulina_rzezniczak/

 

https://www.instagram.com/paulina_rzezniczak/

 

https://www.instagram.com/paulina_rzezniczak/

 

Komentarze

Komentarze

Exit mobile version