Site icon Dziecko i Figura

Nie trafiła z prezentem? Zobacz CO Paulina Smaszcz wiezie wnuczce!

https://www.instagram.com/paulina.smaszcz/

W marcu 2023 r. Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski zostali dziadkami – ich synowi Franciszkowi urodziła się córka.

Franciszek mieszka we Włoszech i jako pierwszy odwiedził go Maciej Kurzajewski z… Katarzyną Cichopek. Teraz do Włoch wybiera się Paulina Smaszcz, a wnuczce sprawiła oryginalny prezent.

 

https://www.instagram.com/paulina.smaszcz/

 

Wcześniej Kurzajewski pochwalił się „zakupami” w ramach współpracy reklamowej. Nie pokazał, co kupił, ale wiadomo, że było to w modnym butiku.

 

Smaszcz postawiła na oryginalność. „Kobieta’petarda” nowonarodzonej dziewczynce sprawiła prezent wykonany zgodnie z hasłem upcyclingu, czyli „odmładzania” rzeczy.

 

Pod napisem kryje się imię mojej wnuczki❤️ i lecę już na skrzydłach do mojej Smaszczo-Vaccari rodziny, by razem cieszyć się naszą pierwszą Wielkanocą. I nikt mi nigdy nie wmówi, że dzieci i wnuczka nie są najważniejsze na świecie, że nie stanowią życiowego azymutu i nie są najpiękniejszym i najwspanialszym darem, który świadczy o nas i zostawiamy po sobie na świecie. Dlatego wiem, że warto żyć. #kobietapetardarodzina❤️

– napisała.

 

I pokazała dżinsową kurteczkę z aplikacją przedstawiającą pszczołę. Internauci zachwycali się ubrankiem. Zwrócono jednak uwagę na to, że dziecko jest za małe na taki strój. A gdy już będzie większe, to nie wiadomo, czy taka kurteczka wciąż będzie modna.

 

Pani Paulino to jest malutka.wnuczka dla.niej piękna, zabawka to radość a ta kurteczka to Pani radość. Życzę spokojnych i radosnychb świąt da Pani całej rodziny

– napisała jedna z internautek.

 

Co sądzicie o tym prezencie?

 

https://www.instagram.com/paulina.smaszcz/

 

https://www.instagram.com/maciejkurzajewski/

Komentarze

Komentarze

Exit mobile version