Plumeti, czyli najbardziej kobiecy trend sezonu! Jak wygląda?

Plumeti to szybki i prosty przepis na stworzenie niezwykle kobiecej stylizacji. Aż trudno uwierzyć, że zaproszenie tej tkaniny do swojej garderoby zwalnia nas z zakładania nawet najskromniejszej biżuterii.  A wszystko dlatego, że plumeti nie lubi być rozmytym tłem, a wyraźnym  elementem każdej kombinacji!

Plumeti, czyli delikatna, cienka tkanina z charakterystycznymi przezroczystościami i ozdobnymi wyszywanymi kropkami to obok skóry najmodniejsza faktura sezonu. Dlatego jeśli  świetnie rozumiecie się z szyfonem, a z tiulem także  znajdujecie wspólny język, plumeti również wpasuje się w wasz gust.

https://www.instagram.com/jessiekass/

https://www.instagram.com/monicasors/

 

Minimalistyczne bluzki czy sukienki uszyte z eleganckiej, transparentnej tkaniny to doskonały wybór na wigilijną kolację, noc sylwestrową czy karnawałowe przyjęcia. Tym bardziej, że w tym sezonie prześwtujące plumeti  lansują tacy projektanci jak Giambattista Valli, Alberta Ferretti czy dom mody Balmain. Przezroczystości wypełniają mankiety, kołnierze, a nawet lampasy. Z kolei w przypadku bluzek supermodne bufiaste rękawy. Najbardziej efektywnie prezentują się te w ciemnych odcieniach. Czerń,  grafit, bordo czy głęboka zieleń sprawią, że stylizacja z plumeti zyska podwójną dawkę stylu, a potrójną seksapilu.https://www.instagram.com/claudiasorianomunoz/

https://www.instagram.com/mohitofashion/

https://www.instagram.com/paularasero/

https://www.instagram.com/blu_papaya_/

Z kolei sieciówki  przekornie dodają plumeti do bluz sportowych, w których przezroczyste wstawki występują na kapturach czy rękawach. Nie oznacza to jednak, że zupełnie odstają od szykownych ubrań i dodatków. Romantyczne zwiewne sukienki z prześwitującymi, bufiastymi rękawami, w których pląsały  najsłynniejsze książniczki Disneya również możemy znaleźć wśród perełek najnowszych kolekcji.

 

 

Komentarze

Komentarze