Dziecko i Figura

Główna

Polka PODBIJA SERCA FANÓW NA CAŁYM ŚWIECIE! Zrezygnowała z mięsa i MYCIA ZĘBÓW!

Tina Stokłosa, fruktarianizm, dieta owocowa

Fruktarianie, 39-letnia Polka Tina Stokłosa i jej partner 26-letni Simon Beun porzucili normalne życie i tradycyjną żywność. Media na całym świecie zainteresowały się niepotową parą, która mieszka od 3 lat na Bali. Para przekonuje, zdecydowali się na taki tryb życia, aby zachować młodość i zdrowie.

„Przez większość mojego życia miałam nadwagę. Teraz jestem w stanie zjeść tyle, co mój chłopak i nie tyję”- mówi Tina Stokłosa, 39-letnia Polka.

Dieta pary polega na spożywaniu dużej ilości owoców i warzyw, ale tylko takich, których zerwanie nie powoduje zniszczenia rośliny. Jest to dość restrykcyjny sposób odżywiania. Simon i Tina są zadowoleni z życia, które aktualnie prowadzą. Mimo dużej różnicy wieku, są w sobie zakochani do szaleństwa, od kilku lat mieszkają na wyspie Bali. Zrezygnowali z mięsa i mycia zębów! Przekonują, że dzięki diecie fruktariańskiej nie jest to konieczne. Owoce, które jedzą zawierają mnóstwo włókien, idealnie zastępujących zwykłą szczoteczkę do zębów.

„Przypomnijmy: po artykule „Daily Mail” nasza frutariańska historia pojawiła się na całym świecie. Przesyłaliście nam wycinki z gazet z Wielkiej Brytanii, USA, Belgii, Holandii, Niemiec, Rosji, Słowacji, Iranu, Tajlandii, Australii, Kolumbii- straciliśmy rachubę. Na Facebooku moi znajomi z liceum, stron i byłych miejsc pracy zaczęli udostępniać naszą historię – byłam tak poruszona, że pamiętają mnie po 25 latach! (…)W krótkim czasie zdałam sobie sprawę, że w tym tygodniu znaleźliśmy się w ponad 15 najlepszych polskich serwisach informacyjnych(…). Mimo polskiego powiedzenia, że ​​tylko zła nowina dobrze się sprzedaje, prasa polska przedstawiła nas w tak sprzyjającym świetle. „Polska kobieta i narzeczony są gwiazdami internetu” i „Cały świat zna tę Polkę”. Uśmiechnęłam się, myśląc, że moi rodzice zbierają te wszystkie wycinki w domu”. – napisała we wzruszającym wpisie na Instagramie Tina Stokłosa.

Para chętnie dzieli się swoimi zdjęciami w mediach społecznościowych. Ich oficjalne konto śledzi około 47 tysięcy obserwujących. Tina wraz z Simonem potwierdzają, że wprowadzenie diety opartej wyłącznie na owocach, może wyleczyć mnóstwo chorób skórnych, a także oczyścić organizm z pasożytów i toksyn.

Zobacz też: WYPIJ HERBATĘ Z TYM SOKIEM! TO SPRAWDZONY SPOSÓB na przeziębienie i ból gardła

Źródło: Instagram @fit_shortie_eats

Źródło zdjęć: Instagram @fit_shortie_eats
  
Wyżej