Poszła na spacer z psem i spotkała tajemnicze, łyse stworzenie (Wideo!)

Tracey Lowe z Calderdale w hrabstwie West Yorkshire na zawsze zapamięta dzień, w którym wybrała się ze swoim psem na spacer za miastem. Kobieta spotkała tajemnicze, łyse stworzenie, które weszło jej do samochodu. Co to w ogóle jest?

Pojechała na spacer z psem

Mieszkanka angielskiego regionu Calderdale w hrabstwie West Yorkshire spotkała podczas spaceru z psem tajemnicze łyse zwierzę. Mimo iż stworzenie było bardzo przyjazne, kobieta była przerażona, kiedy zwierzę wsiadło do jej samochodu – pisze Daily Star.

Czytaj też: Pies URATOWAŁ dziecko POCHOWANE ŻYWCEM przez matkę! (SMUTNE zdjęcia…)

spacer
DS

Spotkała dziwaczne stworzenie

Rankiem we wtorek 2 czerwca Tracey Lowe zaparkowała samochód za miastem i miała zamiar iść z psem na spacer. W pewnym momencie zobaczyła na swojej drodze dziwne, łyse stworzenie w różowym kolorze. Była to fretka cierpiąca na łysienie. Angielka sfilmowała całe zajście na wideo.

„Czołgała się pod moim samochodem i siedziała tam przez dziesięć minut, jakby chciała iść ze mną do domu. Nagle coś ją przestraszyło i uciekła w krzaki” – powiedziała Lowe.

Jej pies nie był zbyt szczęśliwy z powodu inwazji i zaczął bardzo głośno szczekać.

Czy łysienie u fretek jest normalne?

Łysienie jest dość częstym zjawiskiem u fretek. Najczęściej jest ono konsekwencją choroby nadnerczy. Mimo iż przypadłość ta nie jest śmiertelna, powoduje, że nadnercza wytwarzają zbyt dużo hormonów płciowych, co z kolei prowadzi do łysienia.

Wideo do zobaczenia TU.

Źródło: Daily Star

Zdjęcie: Daily Star

 

Komentarze

Komentarze