Site icon Dziecko i Figura

Prawda wyszła na jaw! Robert Leszczyński miał DWIE…

dwie

IG

W tym roku minęła piąta rocznica śmierci Roberta Leszczyńskiego. Z tej okazji wyszła na jaw pewna tajemnica, której nie znał nikt!

Śmierć Roberta Leszczyńskiego

Śmierć Roberta Leszczyńskiego wstrząsnęła dziennikarsko-artystycznym światem. Artysta zmarł 1 kwietnia mając zaledwie 48 lat. Jaka była przyczyna jego zgonu? Mimo iż na początku za nieoficjalną przyczynę uważano niezdiagnozowaną cukrzycę, sekcja zwłok ujawniła coś zupełnie innego. Okazało się, że była to niewydolność narządowa…

Minęła piąta rocznica śmierci słynnego dziennikarza

Z tej okazji, jego była partnerka Maja Korpała wrzuciła na swojego Facebooka poruszający wpis oraz… zdjęcie Roberta z ich córką Keirą.

Czytaj też: Nie żyje gwiazda „Dzień Dobry TVN”. Jej słowa poruszały do łez…

„To już 5 lat. Byłeś wspaniałym ojcem naszego dziecka. Patrzyłeś na świat optymistycznie. Bardzo nam z Keirą Ciebie brakuje. Ona tęskni bardzo za Tobą. Ja też. Tyle niedokończonych rozmów. Twoja prośba, by spróbować jeszcze raz. Keira cały czas ma mi za złe, że przecież chciałeś wrócić, a ja się zastanawiałam. Wierzę jednak, że gdzieś tam jesteś, jest Ci dobrze, że kiedyś spotkamy się po drugiej stronie i może tam nam się uda. Moje i Keiry serce tęskni. Na zawsze w naszych sercach” – napisała na Faceboooku.

Informacja ta jest o tyle zaskakująca, że jeszcze niedawno wszyscy myśleli, że Robert miał tylko jedno dziecko – córkę Vesnę, która była owocem jego związku z aktorką Alicją Borkowską.

Czytaj też: Dlaczego PSY tak bardzo przywiązują się do kobiet w ciąży? Odpowiedź kryje się w…

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze

Exit mobile version