Site icon Dziecko i Figura

Nie gratuluj przyszłej matce, bo “ROZŁOŻYŁA nogi i ZABAWIŁA się 5 minut”. SZOKUJĄCY wpis

Zwykle niezależnie od tego, czy dziecko było długo oczekiwane, czy ciąża jest wpadką, gratulujemy przyszłym rodzicom. To wyraz życzliwości. Nie wszyscy są jednak zdania, że to prawidłowe zachowanie.

Wpis
Na łamach serwisu wyznajemy.pl pojawił się wpis o oburzającej treści. Jego autorka przyznała, że nie widzi sensu w gratulowaniu matkom nowego członka rodziny. Porównała zajście w ciążę do adopcji zwierzęcia, pytając, dlaczego nie gratulujemy osobom, które zdecydowały się wziąć do domu psa ze schroniska.

Jej zdaniem ciąża jest jak wyhodowanie pleśni, a gratulacje z powodu dziecka niepotrzebne, ponieważ dziewczyna rozłożyła nogi i zabawiła się przez 5 minut. Przyznała, że kiedy jej siostry spodziewały się potomka, nie złożyła im gratulacji.

Na koniec zaapelowała, by nie składać gratulacji kobietom, które zaszły w ciążę: błagam, przestańcie każdej babie co zaszła gratulować.

Komentarze
Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy, niektórzy przytaknęli jego autorce, inni byli przeciwni głoszonym przez nią poglądom.

Oto niektóre z nich:
Też nigdy nie gratuluję. Zawsze mówię, że pogratuluję za 20 lat, jak wychowa dziecko na dobrego człowieka, bo TO jest sztuka!
ależ ty musisz być nieszczęśliwa
mimo wszystko zgadzam się
no to nie gratuluj, ale nie ma co hejtować ludzi, którzy to robią
Jak kobieta z mężem się starają, powiedzmy, od 3 lat o dziecko i nie wychodziło i się udało to jest czego gratulować

Co Wy sądzicie o tym wpisie?

Zobacz też: Od 5 LAT jest w ciąży. NIE MA CZASU, by pójść na porodówkę

Źródło: wyznajemy.pl
Źródło zdjęć: pixabay.com; wyznajemy.pl

Komentarze

Komentarze

Exit mobile version