Śmiertelna choroba gwiazdora „Świata według Kiepskich”?! „Mocno schudł”

Śmiertelna choroba gwiazdora „Świata według Kiepskich”. Nikt nie może uwierzyć w to, co go spotkało.

Serial Świat według Kiepskich, to jedna z najpopularniejszych produkcji w Polsce. Serial Polsatu jest na antenie już od ponad dwudziestu lat i nic nie wskazuje na to, aby w  najbliższym czasie miał stracić na popularności. Role odgrywane przez Andrzeja Grabowskiego, Marzenę Kipiel-Sztukę czy Ryszarda Kotysa już dawno zyskały miano kultowych.

Serial bawił miliony Polaków do łez. Kto z nas nie nie zna Ferdka Kiepskiego, jego żony Haliny, czy sąsiada Paździocha? Któż nie zaśmiał się widząc na ekranie Dariusza Gnatowskiego wcielającego się w rolę Boczka? Powstają kolejne sezony produkcji, jednak pojawiły się też bardzo smutne informacje. Okazało się, że jeden z głównych bohaterów choruje. Chodzi o…

Dariusza Gnatowskiego wcielającego się w rolę „Arnolda Boczka”. Niewielu widziało o jego śmiertelnej chorobie, jaką jest cukrzyca. Aktor wyznał, że walczy z cukrzycą typu drugiego. Choroba była już w tak zaawansowanym stadium, że rozważano amputację jego nogi.

Wiadomość o tym, że jest się chorym na cukrzycę, wywraca człowiekowi kompletnie życie i musi się on przystosować do zupełnie nowych warunków – mówił aktor.

Przyjęcie tego do świadomości, do umysłu i do mentalności, jest dosyć skomplikowanym procesem. Jest potrzebna siła charakteru plus grupy wsparcia, jaką jest niewątpliwie rodzina. To jest choroba przewlekła, a więc nie jest tak, że katarek nam minie po tygodniu, jak nic nie robimy, tylko musimy być cały czas w kontroli i w kontakcie z lekarzami, specjalistami – dodał.

 

 

 

 

Komentarze

Komentarze