Syn Królikowskiego pokazał ostatnie zdjęcie! Wzrusza do ŁEZ!

Antek Królikowski opublikował  post na Instagramie. Zdjęcie wzrusza do łez. Chodzi o zmarłego aktora Grzegorza Czepułkowskiego.

27 marca w wieku zaledwie 46 lat odszedł Grzegorz Czepułkowski. Tragiczną wiadomość przekazała wtedy rodzina zmarłego. W sieci pojawiło się bardzo dużo sprzecznych ze sobą wiadomość na temat przyczyn jego śmierci. Wiele osób sugerowało, że aktor popełnił samobójstwo.

Grześ! Nie rozumiemy, nie chcemy! Brak słów, żal tych niewypowiedzianych… Ty wiesz… Część Ciebie została. Bądź przy Nich blisko… Z wielkim smutkiem informujemy, że w dniu 27.03.2020 odszedł do Pana nasz ukochany Ojciec, Syn, Przyjaciel. Pogrążeni w żalu Dzieci, Rodzina i Bliscy. – pisała wówczas rodzina aktora.

Teraz głos w sprawie zabrał Antek Królikowski. Młody aktor niedawno zmierzył się z odejściem swojego ojca.  Przypomnijmy Paweł Królikowski odszedł 27 lutego 2020 roku – dokładnie miesiąc przed śmiercią Czepułkowskiego. Antek opublikował na Instagramie wzruszający wpis.

-Zdjęcie zrobione na planie filmu „Bad Boy” we wrześniu 2019 roku w Warszawie. W takim składzie już się niestety nie spotkamy. Grzegorz Czepułkowski (uśmiechnięty przystojniak w samym środku), opuścił ten świat przedwcześnie 27 marca tego roku. Wierzę, że gdzieś tam na górze, widzisz to foto i uśmiechasz się tak jak wtedy po udanym dniu zdjęciowym. Będziemy Cię dobrze wspominać Grzesiu! – napisał w poście żegnającym aktora Grzegorza Czepułkowskiego Antek Królikowski. Publikacja wzruszyła wielu fanów.

Komentarze

Komentarze