Ta ŚMIERĆ wstrząsnęła całym światem. John Travolta…

Ta śmierć wstrząsnęła całym światem. John Travolta opłakuje żonę.

Kelly Preston odeszła po dwóch latach batalii z rakiem piersi. Wiadomość o śmierci potwierdził John Travolta. To już następny dramat w jego życiu. Wcześniej gwiazdor musiał pogodzić się ze śmiercią syna.

Informację o śmierci żony aktor przekazał za pośrednictwem Instagrama. „Z bardzo ciężkim sercem informuję, że moja piękna żona Kelly przegrała dwuletnią walkę z rakiem piersi. Stoczyła odważną walkę z miłością i wsparciem tak wielu ”– czytamy na jego profilu.

Kelly Preston była amerykańską aktorką, a także modelką. Na przestrzeni lat oglądaliśmy ją w ponad 60 produkcjach telewizyjnych i filmowych. Szczególnie znana jest z „Bliźniaków” oraz „Jerry Maguire”. Johna Travoltę poznała w 1987 r. na planie filmu „Eksperci”. Para wzięła ślub w 1991 roku w Paryżu. Ceremonia miała miejsce w Hotel de Crillon na Place de la Concorde.

-Chcąc zachować prywatność swojej walki, przez pewien czas była leczona, wspierana przez najbliższą rodzinę i przyjaciół – przekazał przedstawiciel rodziny. – Była bystrą, piękną i kochającą duszą, która bardzo troszczyła się o innych i która ożywiła wszystko, czego dotknęła. Jej rodzina prosi o zrozumienie ich potrzeby prywatności w tym czasie – dodała osoba z otoczenia rodziny.

We wrześniu 2019 roku John Travolta i Kelly Preston obchodzili 28. rocznicę ślubu.„Szczęśliwa rocznica dla mojej cudownej żony” – pisał Travolta na Instagramie.

Komentarze

Komentarze