Tak 14 lat temu wyglądała Agnieszka Woźniak-Starak. Nie poznasz jej!

Agnieszka Woźniak-Starak jest i zawsze była piękną kobietą. Nie da się jednak ukryć, że gwiazda przeszła w ostatnich latach niesamowitą metamorfozę. Właśnie do sieci trafiło zdjęcie, na którym widzimy, jak…

Była gwiazda TVN

Agnieszka Woźniak-Starak była jedną z najpopularniejszych twarzy stacji TVN. Niestety, dziennikarka postanowiła rozstać się z tą telewizją po tragicznej śmierci swojego męża Piotra, który zginął w sierpniu ubiegłego roku w wypadku na jeziorze Kisajno. Teraz Agnieszka pracuje w radio i wszystko wskazuje na to, że póki co, nie wróci na antenę telewizji.

wyglądała
Instagram

Do sieci trafiło stare zdjęcie

Agnieszka nie wstydzi się swoich dawnych zdjęć i chętnie pokazuje je na swoim Instagramie. Jednak tym razem fotkę gwiazdy wrzucił do sieci ktoś inny…

Wspólne zdjęcie z Agnieszką udostępnił na Instagramie Mateusz Szymkowiak. Fotografia pochodzi z 2006 roku, z krajowych eliminacji do Eurowizji. Dziennikarka była jeszcze wówczas związana ze stacją TVP.

wyglądała
Instagram

„Z cyklu (bardzo!) stare zdjęcia, znalazłem ostatnio to! 🙈🙉🙊. 2006 rok, Krajowe Eliminacje do Eurowizji w TVP. Agnieszka Szulim współprowadziła ten koncert, a ja chodziłem wtedy do liceum i przyjechałem na niego ze Skarżyska :). No i zrobiłem sobie pamiątkowe zdjęcie z Panią z telewizora, a co! 😜. Jakoś tak przez te 13 lat trochę się zmieniliśmy” – podpisał zdjęcie.

Trzeba przyznać, że Agnieszka przeszła od tamtego czasu naprawdę ogromną metamorfozę. Nie tylko zmieniła uczesanie, ale też ma teraz zupełnie inny styl ubierania oraz preferuje inny makijaż.

Poznalibyście ją, gdyby zdjęcie nie było podpisane?

Czytaj też: UJAWNIONO skrywane informacje nt. Piotra Woźniaka-Staraka

wyglądała
Instagram

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

 

Komentarze

Komentarze