Site icon Dziecko i Figura

„TATA ROKU!”. Ten ojciec POMYLIŁ pieluszkę z…

pieluszkę

Today

Ten ojciec przeszedł samego siebie. Myślał, że pieluszka to…

Mówi się, że ojcowie nie potrafią nic zrobić przy dzieciach, ale to nieprawda. Oni także mają instynkt rodzicielski i są bardzo ważni w życiu swoich pociech. Jednak nikt nie jest doskonały i każdy popełnia błędy, o czym się za chwilę przekonacie.

Pieluszka jako…

Niedawno pewien tata z Lindstrom w stanie Minnesota popełnił uroczy błąd, nakładając na głowę swojego dziecka dzierganą pieluchę, myśląc, że to czapeczka. Kiedy jego żona poszła odebrać córkę z przedszkola, zdała sobie sprawę, że dziewczynka nie ma na sobie czapki. Ponieważ w Minnesocie zrobiło się już zimno, czapka była absolutną koniecznością dla małego dziecka. Kiedy zamiast czapki, kobieta zobaczyła w przedszkolnej szafeczce swojej pociechy dzianinową pieluchę, wręcz osłupiała!

Była w szoku

Ashley napisała do swojego męża Davida wiadomość, w której wyjaśniła mu, że „czapeczka”, którą założył na głowę ich córce, tak naprawdę była dzierganą pieluchą, ponieważ miała otwory na nogi.

Ten zareagował dość logicznie i odpisał jej: „Och, myślałem, że to coś w rodzaju wycięcia na kucyki”.

Facebook

Chciał dobrze

Mężczyzna na pewno chciał dobrze i nie miał zamiaru ośmieszyć swojego dziecka. Prawdopodobnie spieszył się, aby zdążyć na czas do przedszkola i złapał pierwszą lepszą rzecz, która wyglądała jak czapeczka. Maluch nawet nie zauważył, że ma na sobie pieluchę.

To nie pierwszy raz

Matka wyjaśniła, że ​​jej mąż wysłał już kiedyś córkę do przedszkola w kilku niedopasowanych strojach. Dziewczynka miała już na sobie koszulkę do pływania, spodnie od piżamy oraz ubrania w zupełnie niedopasowanych do siebie kolorach i wzorach. Ale mimo to jest bardzo wdzięczna za pomoc, jaką okazuje jej mąż.

Czytaj też: NIGDY NIE PRZYKRYWAJ DZIECIĘCEGO WÓZKA PIELUCHĄ! Gdy obejrzysz ten film, będziesz PRZERAŻONY!

Źródło: Babygaga.com

Zdjęcia: Today, Facebook

Komentarze

Komentarze

Exit mobile version