Te imiona noszą największe kłamczuchy !

Dla nich skłamać, to jak splunąć. Często mijają się z prawdę i koloryzują rzeczywistość. Nie możesz im zaufać bo kłamią bez opamiętania. Sprawdź jakie imiona noszą najwięksi kłamcy.

Sylwia

Jest bardzo aktywna, energiczna i trudno za nią nadążyć. Zna wszystkich, ale nikt nie zna prawdy o niej. Kłamie na zawołanie. Czasem gubi się w tym, co mówi. Podaje się za osobę, którą nie jest. Robi to dla zabawy.

Jakub

Nie akceptuje kłamstwa i obgadywanie, ale tylko w wykonaniu innych ludzi. Sam nagminnie kłamie. Posuwa się do nieczystych zagrań w życiu zawodowym i prywatnym. Bardzo subiektywnie ocenia rzeczywistość. Stara się być tylko w porządku do swojej rodziny.

Malwina

Jest roztargniona i nieodpowiedzialna. Chaos to jej drugie imię. Przez swoje kłamstwa pakuje się co rusz w kłopoty. Jednak nigdy nie potrafi się do nich przyznać. Nawet jej bliscy nie wiedzą, jaka jest naprawdę.

Robert

Marzy o rodzinie, ale łamie wszelkie zasady. Kłamie bez skrępowania i oszukuje swoich bliskich. Nie ma skrupułów. Często udaje, że ma spotkanie zawodowe, a tak naprawdę przebywa w towarzystwie nowych znajomych. Nie można mu zaufać.

Lena

Jest dość gadatliwa i lubi wymyślać różne historie. Jest też urodzoną kokietką i potrafi owinąć sobie wszystkich wokół małego palca. To trzpiotka, która kłamie w mgnieniu oka.

Dominik

Jego kłamstwa są dość niewinne, ale częste. Nie lubi wychodzić z domu, ale dla znajomych wymyśla niestworzone historie, jak aktywnie spędza czas. Jego bliscy nie wiedzą, kiedy mówi prawdę.

źródło: gazetakrakowska.pl

zdjęcie: pexels.com

Komentarze

Komentarze