Site icon Dziecko i Figura

TO dzieje się ze zdrowiem księżnej Meghan! Fatalne informacje…

Meghan

Instagram

Większość kobiet, które urodziły dziecko, chce jak najszybciej wrócić do dawnej figury sprzed ciąży, ale nie Meghan Markle. Księżna Sussexu nic sobie nie robi z uwag, że powinna jak najszybciej schudnąć. Wręcz przeciwnie. Meghan uwielbia swoje pociążowe krągłości i ma w tym pełne poparcie swojego męża Harry’ego.

Zmysłowe kształty

Meghan była bardzo szczupła przed ciążą. Jednak po urodzeniu dziecka jej ciało nabrało ponętnych i bardzo zmysłowych krągłości. Mimo iż jej synek Archie ma już 5 miesięcy, księżna nadal nie wróciła do sylwetki sprzed ciąży, jednak wcale się tym nie martwi. Meghan jest dumna ze swojego ciała i póki co, nie zamierza nic w nim zmieniać. Według królewskiego źródła, 38-letnia księżna Sussex, która urodziła Archiego w maju „chce zmienić przekonanie, że aby być pięknym, trzeba być chudym”.

Sztab trenerów 

Chociaż Meghan ma do dyspozycji cały sztab trenerów i specjalistów od odżywiania, zamiast pocić się w siłowni, woli spędzić ten czas ze swoim dzieckiem. Księżna nawet nie próbuje ukrywać, że jej figura nie jest po porodzie idealna. Przy każdej możliwej okazji z dumą podkreśla swoje krągłości w eleganckich i dopasowanych kreacjach.

Uwielbienie w oczach Harry’ego 

Podczas jednego ze spotkań dla prasy, pewna dziennikarka pochwaliła wygląd księżnej mówiąc jej, że świetnie wygląda, na co Harry zareagował: „Mówiłem kochanie?”. Książę jak widać nie lubi kobiet, które wyglądają jak wieszaki i z dumą pozuje u boku swojej zmysłowo zaokrąglonej żony.

Jak widać Meghan stawia na pierwszym miejscu swoją rodzinę a nie powrót do dawnej figury. I chwała jej za to!

Czytaj też: Książę Harry NIE jest ojcem dziecka! Meghan Markle…

Źródło: The Sun

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze

Exit mobile version