Site icon Dziecko i Figura

Tragedia rodzinna! 4-latek zastrzelił swoją starszą siostrę

Tragedia rodzinna! 4-latek zastrzelił swoją starszą siostrę! Do przerażającego zdarzenia doszło jakiś czas temu w stanie Georgia w USA. 6-latka nie przeżyła, mimo usilnych prób ratowania jej życia.

Matka dzieci planowała podróż samochodem. Niestety, z pewnych przyczyn pojazd nie chciał się uruchomić. Kiedy wysiadła z auta, usłyszała huk strzału.

Detektywi ustalili, że 4-letni brat sięgnął po pistolet leżący na konsoli w samochodzie i niechcący strzelił, trafiając swoją 6-letnią siostrę w głowę i śmiertelnie raniąc – podaje źródło FOX NEWS.

W miejsce tragedii natychmiast wezwano karetkę pogotowia. 6-latka została przewieziona do pobliskiego szpitala w Atlancie. Przez kilka godzin próbowano ją operować, niestety dwa dni później dziecko zmarło.

Mamy złamane serca, liczymy, że w tym trudnym czasie Bóg okryje tę rodzinę swoimi uzdrawiającymi rękoma. Przy okazji chcemy wszystkim przypomnieć, by przechowywali broń nienaładowaną i w bezpiecznym miejscu, z dala od dzieci – napisał w swoim oświadczeniu miejscowy szeryf.

Źródło: o2

Zobacz też: Tragedia podczas STRAJKU NAUCZYCIELI. Zmarła jedna Z UCZENNIC!

Komentarze

Komentarze

Exit mobile version