Dziecko i Figura

Główna

TYKAJĄCA BOMBA w Indonezji! Sprzedają TO na targu…

targu

Na targu w Tomohon w Indonezji sprzedawane są m.in. nietoperze. Czy kraj ten będzie kolejnym miejscem, w którym wybuchnie nowe ognisko pandemii koronawirusa?

Eksperci alarmują!

Na indonezyjskim targu Tomohon znajdziemy „wszystko”. Z łatwością można na nim kupić nietoperze, węże, szczury i jaszczurki. Mimo iż obrońcy praw zwierząt od lat walczą o zamknięcie targu, ten ma się w najlepsze. Zdaniem niektórych ekspertów, targ ten to „tykająca bomba” i jeśli wszystko tak dalej pójdzie, to może on stać się kolejnym źródłem rozwoju ogólnoświatowej pandemii, jak to miało już miejsce w przypadku słynnego targu w Wuhan.

Czytaj też: ROZPACZ w Szwecji! TEGO lekarze obawiali się najbardziej!

targu

Pixabay

Nieskończona ilość patogenów

„Ten targ jest jak stołówka dla zwierzęcych patogenów. Jedzenie dzikich zwierząt to igranie z ogniem” – stwierdził w rozmowie z „New Yrok Times” Wiku Adisasmito, jeden z głównych indonezyjskich ekspertów ds. walki z koronawirusem.

To tykająca bomba

„Pozostaje nam tylko czekać, aż staniemy się epicentrum pandemii, tak jak to było z Wuhan” – dodał Billy Gustafianto Lolowang, który zarządza ośrodkiem ratowania zwierząt w pobliskiej miejscowości Bitung.

Jak widać nie wszyscy wyciągnęli konsekwencje z tego, co wydarzyło się przed kilkoma miesiącami w Wuhan.

Czytaj też: FATALNE prognozy dla Polaków! Wraz z drugą falą koronawirusa NADEJDZIE…

Źródło: O2

Zdjęcia: Pixabay


  
Wyżej