Site icon Dziecko i Figura

KŁAMAŁA, że była w ciąży? Tym WIDEO jeszcze PODSYCIŁA plotki

Tenisistka Anna Kurnikova i piosenkarz Enrique Iglesias w grudniu 2017 r. zostali po raz pierwszy rodzicami. Na świat przyszły bliźnięta — chłopiec i dziewczynka. Ciąża tenisistki utrzymana była w tajemnicy do samego rozwiązania. Pojawiły się nawet plotki, że kobieta nigdy nie była w stanie błogosławionym.

Kiedy Iglesias i Kurnikova poinformowali o tym, że zostali rodzicami, spekulowano, że tenisistka w ogóle nie była w ciąży. Dowodem na to miało być nagranie audiowizualne z okresu, kiedy Kurnikowa (podobno) była w 4. miesiącu ciąży. Pokazała na nim płaski brzuch.

Wideo
Teraz, po narodzinach bliźniaków, plotki powróciły. Tenisistka opublikowała nagranie, na którym wykonuje trening na siłowni. Widać na nim jej idealnie płaski brzuch, podczas gdy ponad miesiąc temu urodziła dwoje dzieci. Wideo to dało internautom kolejny powód do tego, aby nie wierzyć sportsmence, że w ogóle była w ciąży.

Podejrzenia
W komentarzach pod filmem można przeczytać komentarze sugerujące, że to niemożliwe, iż Kurnikova rodziła.

*“Anna, czy naprawdę byłaś w ciąży?”,

* “Może ona wynajęła surogatkę?”,

* “Wiem to na pewno, ona nigdy nie była w ciąży i nie miała cesarki. Możecie w to wierzyć lub nie”,

* “Surogatka”,

– tak brzmią niektóre wypowiedzi internautów.

Co sądzicie o tych plotkach? Jest w nim ziarno prawdy? Już niejedna gwiazda udowodniła, że można pochwalić się płaskim brzuchem krótko po porodzie. W Polsce były to m.in. Anna Lewandowska czy Natalia Siwiec.

Zobacz też: Jest w 6. miesiącu CIĄŻY, ale chwali się PŁASKIM BRZUCHEM. Internauci twierdzą, że UDAJE

Źródło: Plotek, Instagram
Źródło zdjęć: Instagram / @annakournikova

Komentarze

Komentarze

Exit mobile version