Dziecko i Figura

Główna

Uprawiali seks CODZIENNIE przez ROK. Ona SKORZYSTAŁA na tym NAJBARDZIEJ

Brittany Gibbons, codzienny seks, seks a zdrowie

Brittany Gibbons postanowiła przeprowadzić eksperyment. Chciała sprawdzić, jak seks wpłynie na jej życie, związek i samopoczucie. Zdecydowała się uprawiać go codziennie przez rok. Oto efekty.

Brak akceptacji
Mężatka przyznaje, że na początku eksperyment był dla niej wyzwaniem. Wcześniej niezbyt często uprawiała seks z partnerem i nie pokazywała mu się nago. Miała niską samoocenę, dlatego unikała kontaktów. Po urodzeniu 3 dzieci nie akceptowała swojego ciała. Brittany kochała się z mężem wyłącznie przy zgaszonym świetle.

W trakcie eksperymentu kobieta postanowiła to zmienić i przełamać wstyd. Początkowo miała z tym problem, a uprawianie seksu codziennie też nie było łatwe.

Efekty
Z biegiem czasu kontakty seksualne z mężem stały się najważniejszą i najprzyjemniejszą częścią dnia. Była zaspokojona, ale też zrelaksowana. Miało to bezpośrednie przełożenie na jej samopoczucie.

Na dodatek codzienny seks zbliżył Brittany i jej męża do siebie. Nie tylko się kochali, zaczęli częściej ze sobą rozmawiać. Kobieta pokonała wstyd przed rozbieraniem się przed ukochanym, zwierzyła mu się ze swoich kompleksów.

Jak codzienny seks wpłynął na Brittany? Stała się pewna siebie. Nauczyła się otwarcie mówić o swoich pragnieniach i potrzebach. Nie wstydziła się chodzić po domu nago.

Dodatkowo związek pary stał się silniejszy, ponieważ zaczęli sobie okazywać uczucia na co dzień.

Zobacz też: Oto CO SIĘ STANIE z Twoim ciałem, gdy na pół roku ZREZYGNUJESZ Z SEKSU. Sprawdź

Źródło: news.com.au
Źródło zdjęcia: news.com.au
  
Wyżej